Zorlu'da "Anneler Gününe" özel etkinlik...

Zorlu Alışveriş Merkezi’nin çocuk etkinlik alanında her hafta sonu birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların kendilerine özgü tasarımlar yapıp yaratıcılıklarının gelişmesini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Kum Sanatı” ve “Anneler Günü”.

10 Mayıs 2017 21:01
Zorlu'da "Anneler Gününe" özel etkinlik...
Zorlu Alışveriş Merkezi’nin minik ziyaretçileri 13 Mayıs Cumartesi günü “Kum Sanatı Atölyesi”nde renkli kumlarla kendi tasarımlarını yapacak, 14 Mayıs Pazar günü“Anneler Günü Özel Atölyesi”nde ise renkli kağıt ve keçelerden hazırlanan figürlerini diledikleri renklerde tasarlayarak, hazırladıkları figürleri annelerine hediye edecekler.


Ücretsiz olan çocuk etkinlikleri, 12:00-14:00 saatleri arasında Zorlu Alışveriş Merkezi Metro Katı Çocuk Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecektir.


Her Cuma ve Cumartesi günü, 12:00-18:30 saatleri arasında farklı grupların canlı müzik performansları ile Zorlu Alışveriş Merkezi’nde eğlence devam ediyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz