Zorlu PSM 40.000’e yakın tiyatroseveri ağırladı

Zorlu PSM, bünyesinde yer alan Ana Tiyatro, Drama ve Studio sahnelerinde İstanbul’un her iki yakasındaki prestijli tiyatro topluluklarının değerli oyunlarını ağırlamayı sürdürüyor. 4. sezonunda, Eylül ayından bu yana40.000’e yakın izleyiciyiağırlayan Zorlu PSM’de, tiyatroseverlerin oyunlara ilgisi her geçen gün artıyor.

31 Ocak 2017 12:44
Zorlu PSM 40.000’e yakın tiyatroseveri ağırladı
Sanatın farklı dallarını aynı çatı altında buluşturan Zorlu Performans Sanatları Merkezi, bu vizyonunu tiyatroya da yansıtarak birçok değerli sahnenin ve topluluğun oyunlarını ağırlamaya devam ediyor.

Zorlu PSM,4. sezonunda,aralarında Anadolu yakasının değerli tiyatro salonları Oyun Atölyesi ve Moda Sahnesi’nden “Pencere, Köprüden Görünüş, Kundakçı, Aşk Delisi, Hamlet, En Kısa Gecenin Rüyası, Bütün Çılgınlar Sever Beni” gibi oyunların da bulunduğu pek çok temsile ev sahipliği yapıyor. Zorlu PSM, aynı zamanda Çolpan İlhan &Sadri Alışık Tiyatrosu’ndan “Yatak Odası Diyalogları, Guguk Kuşu, Frankenstein, Binde Bir Gece Diyalogları”, Şahika Tekand ve Studio Oyuncuları’ndan“Godot’yu Beklerken”,Pangar Tiyatro Topluluğu’ndan “Kozalar”ı ve Müşterek’ten 39 Basamak’ı izleyicilerle buluşturuyor. Bunların yanında toplam tiyatro seyircisi içinde yaklaşık 6.500 kişinin izlediği Zorlu Çocuk Tiyatrosu’nun farklı oyunları da Zorlu PSM’de minikleri ağırlamaya devam ediyor.


Zorlu PSM prodüksiyonu “Yoldan Çıkan Oyun”, sadece bu sezon 5.000’den fazla izleyiciyle buluştu...

Zorlu PSM prodüksiyonu ve Talimhane Tiyatrosu işbirliğiyle sahneye konan ve 2. sezonunda oynadığı 10 temsilde toplam 5.000’den fazla tiyatrosevere ulaşan Yoldan Çıkan Oyun, sezon sonuna kadar izleyiciyle buluşuyor.


Tiyatroya ilgi büyüyor.

Kurulduğu günden bu yana birçok yerli- yabancı, özgün ve başarılı tiyatro oyununa ev sahipliği yapan Zorlu PSM, içinde bulunduğu sezonla birlikte, biletleri satışa çıktığı andan itibaren yoğun ilgi gören29 farklı oyuna sahnelerini açıyor. Geride bıraktığımız sezonun ilk 5 ayındaZorlu PSM, bu oyunlarla 40.000’e yakın izleyici ağırladı. Yoğun ilgiyle karşılanan tiyatro oyunları, İstanbul’un her iki yakasına yayılan tiyatro topluluklarının seçkileriyle Zorlu PSM’de tek bir çatı altında toplanıyor. Her yaştan tiyatroseverin yoğun ilgisi, kültür- sanat camiası adına da yüz güldürüyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: zorlu psm

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz