Zorlu çocuk etkinlikleri devam ediyor...

Zorlu Alışveriş Merkezi’nin çocuk etkinlik alanında her hafta sonu birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların kendilerine özgü tasarımlar yapıp yaratıcılıklarının gelişmesini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Rengarenk Sırt Çantaları Atölyesi” ve “Periler Ülkesi Çerçeve Atölyesi”.

27 Mart 2017 12:52
Zorlu çocuk etkinlikleri devam ediyor...
Zorlu Alışveriş Merkezi’nin minik ziyaretçileri bu hafta sonu hem üretmenin keyfine varacak hem de çok eğlenecekler. 1 Nisan Cumartesi günü “Rengarenk Sırt Çantaları Atölyesi” ile farklı malzemelerle kendileri için rengarenk çantalar yapacaklar. 2 Nisan Pazar günü ise çocuklar “Periler Ülkesi Çerçeve Atölyesi”nde perili kalıplar ve farklı boya malzemeleri ile hayal güçlerini kullanarak yaptıkları çerçevelere en güzel anılarından birini yerleştirecekler.
Ücretsiz olan çocuk etkinlikleri, 12:00-14:00 saatleri arasında Zorlu Alışveriş Merkezi Metro Katı Çocuk Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek.
Her hafta sonu 12:00-18:30 saatleri arasında farklı grupların canlı müzik performansları ile Zorlu Alışveriş Merkezi’nde eğlence devam ediyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: zorlu , avm , çocuk , etkinlik

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz