Zorlu Center'da yaz konserleri

Caz ve dünya müziği alanlarında çok değerli isimleri ağırlayacak olan Zorlu Center’da 27 Ağustos’ta Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars ile 3 Eylül’de Dilek Sert Erdoğan Project sahne alacak.

22 Ağustos 2014 16:43
Zorlu Center'da yaz konserleri
Yaz akşamlarında, açık havada müzik keyfi yaşatacak olan bu konserleri, Zorlu Center Meydan Katı Park Alanı’nda hiçbir ücret ödemeden izlemek mümkün.

27 Ağustos: Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars

Bolero’dan Salsa’ya Merengue’den Caca'ya, ülke sınırlarını aşan müziği ve süprizlerle dolu sahnesi ile Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars 27 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.30’da Zorlu Center Meydan Katı Park Alanı’nda müzikseverlerle buluşuyor.


Ücretsiz olarak sahnelenecek konserde sanatçıya vokalde Suami Ramirez, perküsyonda Adrian Guilarte Gonzalez, davulda ilke Devrim Duman, piyanoda Erman Türkeli, bas gitarda Alper Kılıç, trombonda Taşkın Akarsu, saksofonda Uğur Yeniyol'un eşlik ediyor.

3 Eylül: Dilek Sert Erdoğan Project

Son yılların en güçlü kadın soul vokallerinden Dilek Sert Erdoğan, geçtiğimiz yılın sonlarında piyasaya çıkan ve yoğun ilgi toplayan projesi “Moments” ile, 3 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.30’da Zorlu Center Meydan Katı Park Alanı’nda ücretsiz olarak hayranlarıyla buluşuyor.


Tüm söz ve müzikleri Dilek Sert Erdoğan’a, düzenlemeleri ve müzikal direktörlüğü Genco Arı’ya ait olan Moments, Türkiye’de yapılan ilk özgün İngilizce ’soul’ albüm niteliğini taşıyor. Moments ile sürede en çok ilgi gören caz albümleri sıralamasında en üst sıraya yerleşen sanatçı, konserde 80′li ve 90’lı yılların unutulmaz kült şarkılarının soul/ jazz uyarlamalarından oluşan özel bir repertuarla sahne alacak.

Zorlu Center
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Avm , Zorlu Center , Yaz Konserleri

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz