Zorlu Center'da müzik şöleni devam ediyor!

İyi müzik sunmaya odaklanan D.J&J Production’un sanatçılarından Grup Rönesans, 01 Kasım Pazar günü Zorlu Center Meydan Fuaye alanında sahne aldı…

04 Kasım 2014 09:17
Zorlu Center'da müzik şöleni devam ediyor!
1995 yılında Onur Koğacıoğlu tarafından kurulan ve kaliteli eğlence ilkesi doğrultusunda çizgisinden ödün vermeden konserlerine devam eden Grup Rönesans, Zorlu Center’in sonbahar boyunca düzenlediği “Sahne Senin” etkinliğinin bu haftaki konuğu idi. Grup Rönesans konserde dünya müziğinden farklı dillerde en güzel şarkıları seslendirdi.


“World Music Band” olarak adını duyuran Grup Rönesans’ın solistliğini adını ilk defa 2005 yılında ‘Üzgünüm’ ve Terk-i Diyar’ şarkılarıyla duyuran Nihan Akın, 2013 yılında çıkardığı ‘Moments’ adlı caz albümüyle beğeni toplayan Dilek Sert Erdoğan ve ünlü tenorlardan Caner Akın yapıyor…

Grup Rönesans söyledikleri dünya dillerindeki şarkılarıyla lansmanların ve yabancı misafirlerin özel etkinliklerinin en çok tercih edilen grubu olarak görülüyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Avm , Zorlu Center

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz