Zorlu Center, Avrupa’nın en iyisi seçildi!

Zorlu Center, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından her yıl düzenlenen ICSC European Shopping Centre Awards'ta Zorlu Center “New Development” kategorisinde Avrupa'nın “En İyi Alışveriş Merkezi” seçildi.

21 Nisan 2016 13:39
Zorlu Center, Avrupa’nın en iyisi seçildi!
Zorlu Center, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından her yıl düzenlenen ve Avrupa’da alışveriş merkezlerine verilen en prestijli ödül olarak kabul edilen ICSC European Shopping Centre Awards'ta kendi dalında Avrupa'nın En İyi Alışveriş Merkezi Ödülü’ne layık görüldü. Zorlu Center, 10 ülke adına yarışan 12 finalist alışveriş merkezi arasından seçilerek “New Development” kategorisinde ödül kazandı.

Milano’da gerçekleşen ödül töreninde Zorlu Center adına ödülü alan Zorlu Center Genel Müdürü Didem Aydın “Avrupa’nın en prestijli ödülleri arasında gösterilen ICSC European Shopping Centre Awards'ta en iyi alışveriş merkezi seçilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu başarıya ulaşmak için çok çaba sarfettik; hizmete girdiğimiz ilk andan itibaren gerek marka karmamız gerekse yıl boyu süren ve geleneksel hale getirdiğimiz kampanya ve etkinliklerimizle misafirlerimizin kalbine dokunduk. Bu başarıda emeği geçen tüm ekibime teşekkür ediyor ve bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan misafirlerimize şükranlarımızı sunuyorum” diye konuştu.


Zorlu Center ödüle doymuyor

2015 yılında başarılı bir seneyi geride bırakan Zorlu Center, dünyada en başarılı kurum ve projelerin değerlendirildiği Stevie International Business Awards’dan 2 altın, 2 gümüş olmak üzere toplam 4 ödül ile döndü.

Zorlu Center aynı zamanda dünyanın sayılı pazarlama ve iletişim programlarından biri olarak kabul edilen Marcom Ödülleri’nde de 6 altın 4 platin olmak üzere, toplam 10 ödüle layık görüldü.

Zorlu Center tüm bu ödüllerin yanı sıra pazarlama iletişimi alanında dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan Hermes Creative Awards’tan 4 altın 3 platinium olmak üzere toplam 7 ödül; 2014 yılında ise Best Business Awards’ta 5 ödülün sahibi oldu.

Zorlu Center kazandığı bu ödülle birlikte şimdiye kadar toplam 27 ödül almış oldu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Zorlu Center

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz