Zoom’da kahvaltı keyfi bir başka!

Güneşli bir cuma günü Zoom Rumeli Hisarı’ndaydım. Havaların yavaş yavaş ısınmaya başlamasıyla hepimiz kıpır kıpır olmaya başladık, bu güzel enerjiye çok yakışan bir mekan Zoom!

03 Nisan 2018 11:46
Zoom’da kahvaltı keyfi bir başka!
Kocaman koltukları, büyük masaları, mavi yeşil ağırlıklı ve flamingo desenli duvar kağıtlarıyla çok enerjik, rahat. Masalar sıkıştırılmamış, her şey en rahat şekilde konumlanmış. Koltuklara yayılıp manzaranın güzelliğini seyretmek paha biçilemez.


Zoom’un serpme kahvaltısı bol çeşitli, hepsi taze ve sıcacık olarak önünüze geliyor. Benim gibi geç kahvaltı seviyorsanız, her haftasonu kendinizi Zoom’da bulacaksınız çünkü saat 17.00’a kadar kahvaltı servisi var. Köprüye karşı çayınızı yudumlarken Zoom’un rahat koltuklarına gömülebilirsiniz.


Zoom’da nargile de çok popüler, özellikle buzla ve çeşitli meyvelerle servis edilen Ice Hookah çok seviliyormuş. Geceleri nargilenizi içerken bir yandan dostlarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.


Zoom’un papağanı Paşa ise, gerçek bir paşa. Arasıra omuzlarda, arasıra manzara izlerken görebilirsiniz onu, kendini sevdirmeyi ise çok seviyor, mekanın popüler ismi. Zoom, keyifli atmosferi, Paşa’sı, mükellef kahvaltıları, nargilesi, yemekleri ve tatlılarıyla sizleri bekliyor.


Berru Kahyaoğlu
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: ZOOM

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz