Ziynet Sali'nin kısmeti Günay'dan çıktı!

Ünlü sanatçı Ziynet Sali ve başarılı müzisyen Gökhan Tepe peş peşe çıktıkları Günay Restaurant Sahnesi’nde sevenleriyle buluşarak müzik ve eğlence dolu bir gecceye imza attılar.

27 Ekim 2018 14:03
Ziynet Sali'nin kısmeti Günay'dan çıktı!
Sevilen parçalarından ‘Deli Divanenim’ şarkısı ile sevenlerini selamlayan Ziynet Sali, enerjisiyle ve performansıyla izleyicilere özel bir gecce yaşattı. Başarılı sanatçı gece boyunca söylediği şarkılarla Günay misafirlerini hem hüzünlendirdi hem de eğlendirdi.


Programının sonlarına doğru sahneden sevenlerine “Aranızda bekar olan var mı? “diyerek seslenen Ziynet Sali'ye en kuvvetli cevap yakın arkadaşı Nihat Odabaşı'dan geldi. Dayanamayıp kendini sahneye atarak “Ben bekarım” diyen Odabaşı herkesi tebessüm ettirdi. Yakın dostunun bu sözlerine tebessüm ederek “Ee bende bekarım. Ne yapalım?” sözleri ile karşılık veren Ziynet Sali, Odabaşı'dan aldığı yanıtla ise adeta dondu kaldı. Esprili bir üslupla Ziynet Sali’ye "Madem bekarsın gel evlenelim o zaman” diyerek evlilik teklif eden Nihat Odabaşı geccenin diyaloğuna ve sürprizine imza attı.


Muhteşem geccenin ikinci yarısında sahneye çıkan Gökhan Tepe, repertuvarında bu güne kadar hit olmuş şarkılarının yanı sıra Dem'li şarkılar adını verdiği 70'li ve 80'li yıllara damgasını vuran pop, arabesk ve sanat müziği eserlerine de kendi yorumuyla yeniden hayat verdi. Öte yandan Gökhan Tepe’yi eşi Aylin, annesi Sema Tepe'de bu özel geccede yalnız bırakmadı.


MÜSLÜM BABAYI ANDILAR!

Sahnede Ziynet Sali ile Müslüm Gürses’in unutulmaz eserlerinden “Tanrı İstemezse” isimli şarkıya düet yapan ikili, büyük alkış aldı. Gökhan Tepe duygularını: “Yıllar geçse de aynı sevgi ve saygıyla hatırlayacağımız Müslüm Baba'yı da bu vesile ile anmış olduk” sözleri ile dile getirirken, Ziynet Sali ise "Yeri asla dolmayacak bir usta. Herkes şarkı söyleyebilir ama herkes Müslüm Baba gibi şarkı söyleyemez. Ruhu şad olsun." İfadelerini kullandı.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz