Ziynet Sali ve Gökhan Tepe'ye Günay'da yoğun ilgi!

Ünlü sanatçı Ziynet Sali ve başarılı müzisyen Gökhan Tepe önceki gece peş peşe çıktıkları Günay Restaurant sahnesinde, seslendirdikleri şarkı ve türküler ile misafirlerine müzik ziyafeti yaşattılar.

12 Kasım 2018 10:22
Ziynet Sali ve Gökhan Tepe'ye Günay'da yoğun ilgi!
Güzel sanatçı Ziynet Sali, sahneye mavi dekolteli mini elbisesi ile çıkarak sevilen şarkılarını güçlü sesiyle müzikseverlere yorumlayıp hem göze hem kulağa hitap etti. Ziynet Sali güzel sesinin yanı sıra muhteşem danslarıyla da kendisini dinlemeye gelen müzikseverleri mest etti.


Sanatçı, bir ara sahnesinden dinleyicilere seslenerek: ''Bu sahneye Bülent Ersoy gibi güçlü bir ses çıkıyor, bırakın da benim de biraz havam olsun. Buradan Bülent Hanım'a selamlarımı yolluyorum." diyerek performansını sergilemeye devam etti.Konserin ikinci bölümünde sahne alan başarılı müzisyen Gökhan Tepe, sahne öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Tepe: "Sevgili Ziynet Hanım'la Günay'da beraber çıktığımız ikinci konser. Yoğun ilgiden dolayı çok mutluyuz. Bir yandan sahnelere devam ediyoruz diğer yandan klip çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bilindiğiniz üzere Eğitim Gönülleri Vakfı için 'Sensin O' kampanyasına katılıp çocuklar için bir tuğla da ben koymak istedim. Benim ile düet yapmak isteyen açık artırmada en çok fiyatı veren kişiyle beraber düet yapacağız.'' diyerek çocuklara karşı olan duyarlılığını dile getirdi.


Öte yandan özel hayatı ile ilgili soruları da yanıtlayan Tepe: ''Evliliğim şükürler olsun çok güzel gidiyor. Benim de eşimin de çocuk özlemi var, gelecek sene inşallah bu müjdeli haberi bütün sevenlerimize vereceğiz.'' şeklinde konuştu . Ünlü sanatçı, daha sonra sahneye çıkarak dillere dolanan şarkılarını, muhteşem sesiyle Günay Restaurant'a kendisini dinlemeye gelen sevenlerine seslendirdi.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz