Ziynet Sali ve Gökhan Tepe'den seyirlik düet!

Ünlü sanatçı Ziynet Sali ve başarılı müzisyen Gökhan Tepe peş peşe çıktıkları Günay Restaurant Sahnesi’nde sevenleriyle buluşarak müzik ve eğlence dolu bir gecceye imza attılar.

03 Aralık 2018 11:59
Ziynet Sali ve Gökhan Tepe'den seyirlik düet!
Sevilen parçalarından ‘Deli Divanenim’ şarkısı ile sevenlerini selamlayan Ziynet Sali, enerjisiyle ve performansıyla izleyicilere özel bir gecce yaşattı. Başarılı sanatçı gecce boyunca söylediği şarkılarla Günay misafirlerini hem hüzünlendirdi hem de eğlendirdi.


Muhteşem geccenin ikinci yarısında sahneye çıkan Gökhan Tepe, repertuvarında dünden bu güne hit olmuş şarkılarının yanı sıra Dem'li şarkılar adını verdiği 70'li ve 80'li yıllara damgasını vuran pop, arabesk ve sanat müziği eserlerine de kendi yorumuyla yeniden hayat verdi.


Öte yandan ''Senin Olmaya Geldim'' şarkısı ile sahnede muhteşem bir de düet yapan ikili, gecceyi alkışlar eşliğinde noktaladı.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Ziynet Sali , Gökhan Tepe , Günay

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz