Zerrin Özer 40. yılını Sahne İstanbul'da kutlayacak!

Ülkemizin ‘zenci gırtlağı’na sahip tek kadın vokali Zerrin Özer müzik yaşamında 40’ıncı yılını bu Cuma akşamı ‘Sahne İstanbul’da kutlayacak.

11 Aralık 2013 10:08
Zerrin Özer 40. yılını Sahne İstanbul'da kutlayacak!
İstanbul’da 2 yıldır sahnelere çıkmayan Zerrin Özer Etiler’de, BVS Group’a ait ‘Sahne İstanbul’da program yaparak hayranlarıyla hasret giderecek. Repertuarında pop, caz, arabesk ve halk müziği eserleri de bulunan Zerrin Özer İngilizce, Fransızca ve İspanyolca da söylüyor. Şarkıları geniş halk kitleleri tarafından beğeniyle dinlenen Zerrin Özer halen TRT Müzik kanalında her hafta ‘Anılarınla Gel’ isimli canlı program hazırlayıp sunuyor.

Söylediği şarkılarla büyük beğeni kazanan, her kesimden dinleyiciye hitap eden, kendine özgü gülüşüyle herkesin sevgisini kazanan ünlü sanatçı Zerrin Özer iki yılın ardından İstanbul gecelerine geri dönüyor.

Otoriteler tarafından ‘Avrupa’nın en iyi gecce kulübü’ olarak değerlendirilen‘ Sahne İstanbul’da 13 Aralık geccesi (Cuma) program yapacak olan Zerrin Özer, “İstanbul gecelerini çok özledim. 2 yılın ardından sevenlerime kavuşmanın sabırsızlığı içindeyim. Müthiş bir gecce yaşayacağız” dedi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: zerrin özer , sahne istanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz