Zelfler'in sihirli dünyası Zorlu Center'da!

Zorlu, minik ziyaretçilerini Zelfler’in sihirli dünyasına davet ediyor.

03 Şubat 2015 11:09
Zelfler'in sihirli dünyası Zorlu Center'da!
Zorlu Alışveriş Merkezi, 21 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında 9 gün boyunca çocuklara sihirli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Çocuklar, mini oyunlarla adeta birer Zelf’e dönüşecekler.

Zorlu’nun minik ziyaretçileri, Zelfler’in sihirli dünyasında yolculuğa çıkıyor. Dünyada tüm çocukların çok sevdiği, uzun renkli saçlarıyla her biri ayrı karakter ve özel güçlere sahip olan birbirinden sevimli Zelfler, 21 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında her gün 12.00’den 19.00’a dek Zorlu Alışveriş Merkezi metro katında çocuklarla buluşacak.

Minikler, Zelf oyuncaklarının da bulunduğu atölye alanında kendi Zelf maskelerini, Zelf saçlarını ve Zelfler’in sihirli çubuğunu tasarlayabilecekler. Etkinlik alanında fotoğraf çektirip, dijital ekranda kendi Zelf karakterlerini yaratacak olan minik ziyaretçiler, illüzyonist eşliğinde küçük numaralar öğrenecek ve magnetli panoda haritayı tamamlamaya çalışacaklar.

Zorlu Alışveriş Merkezi’nin minik ziyaretçilerine, etkinlik sonunda atölye çalışmalarında yapmış oldukları Zelf maskesi ve sihirli zelf çubuğu da hediye edilecek.

ZORLU CENTER ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Zorlu Center

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz