Zarifi'de Hıdırellez heyecanı bir başka yaşanıyor!

Ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir Hıdırellez yaşamak istiyorsanız; Zarifi'ye bekleniyorsunuz. İşte detaylar...

17 Nisan 2017 13:06
Zarifi'de Hıdırellez heyecanı bir başka yaşanıyor!
Hıdrellez ateşi Zarifi'de yanıyor!

Beyoğlu'nun sevilen mekanı Zarifi, 5 Mayıs akşamı Hıdırellez'i unutulmaz bir eğlence ile kutlamaya hazırlanıyor!

Zarifi'nin canlı müzik grubu Cazz Bazz eşliğinde şarkılar söylenecek, danslar edilecek... Kısacası oturduğunuz yerde duramayacaksınız! Canlı müzik aralarında folklorik danslarla geccenizi renklendirecek olan Zarifi'de dilek ağacına dileklerinizi de asacak; gerçekleşmesini dileyeceksiniz! Roman, Trakya, Balkan, Üsküp... Her havadan ezgiler duyacağınız geccede; tüm kurtlarınızı dökmeye hazırlanın.

Hıdrellez'in klasiği olan ateş üzerinden atlamayı da unutmamış Zarifi! Geccenin eğlencesine ateş üzerinden atlamayla damgasını vuracak.

Tüm bunlar olurken sofranıza muhteşem lezzetler gelecek; anılardan olduğu kadar damaklardan da silinmeyecek bir gecceye imza atılacak.

Gecceye katılacaklara not: Bu muhteşem kutlamaya gelirken yanınızda mutlaka küçük hediyeler getirin. Küpe, ruj, tarak, küçük bir taş... Zarifi'nin de sizlere çok güzel sürprizleri olacak!

Maniler, kırmızı - beyaz sağlık bileklikleri, kırmızı yumurta, salıncaklar... Her şey hazır!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: zarifi , beyoğlu , hıdrellez

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz