Zarifi sezona yeniliklerle dolu başlıyor....

Modern meyhane konseptini eğlencesiyle bütünleştiren Zarifi restaurant, pek çok yeniliğe de merhaba diyor.

18 Eylül 2013 11:46
Zarifi sezona yeniliklerle dolu başlıyor....
İşletmeciliğini İlker Tandoğan , restaurant müdürlüğünü Özgen Işık’ın yapacağı yeni sunum ve hizmet anlayışı ile sezona başlıyor.

Modern meyhane konseptini eğlencesiyle bütünleştiren mekan , pek çok yeniliğe de merhaba diyor.

Şef İbrahim Çelik in hazırladığı yenilenen menüde ; Taze Kuşkonmaza Sarılı Somon , Taze Kekik Aromalı Ahtapot Bacağı,Sarımsaklı Kuzu Budu Filetosu gibi lezzetlerin yanı sıra , Zarifi klasikleri Pırasa köftesi, Kalamar dolma ve Topik de yer alıyor.


Ayrıca sezonun yeni uygulaması 'Chef Table' şefin masasına konuk olabilir; menüden bağımsız şefin seçim ve özel sunumuyla değişik lezzetler tadabilirsiniz.

Her ay düzenlenecek olan 'Ödüllü Türk Aşçıları Gecesi ' ile uluslararası platformlarda ödül almış aşçılar açık büfe şovlarıyla fasıl eşliğinde yemek festivali yaratacaklar.

Hafta içi canlı müzik performanslarında ise; Hakan Eren’le 70 ler 80 ler gazino show da ; Ercan Turgut, Gülden Karaböcek, Semiha Yankı,Ali Kocatepe ve pek çok değerli sanatçı dönüşümlü olarak yer alacak.


Ayrıca Her Çarşamba hüzünlü Balkan şarkılarından, oynak Roman havalarına uzanan repertuarı ile Suzan Kardeş ve Rebetiko’dan, Sirtakiye Greek müziğinin ustası Yannis Kordomenidis ile Greek tadı devam edecek.

Hafta sonu Zarifi klasiği Dj İlker Tandoğan’ın özel remixlerden oluşan müzik ziyafetinin yanı sıra , Dj Mert Levent’in özel performansı, Davul,darbuka, balkanik orkestra,sirtaki , roman,tütsü,zenne ve oryantal showlarıyla süslenerek devam edecek.


Sezon yeniliklerinden olan atölye 'Workshop' çalışmaları; şef İbrahim Çelik yönetiminde Türk mutfağı
İlker Tandoğan yönetiminde dee jay’lik, üstat Suat Berkay yönetiminde darbuka ritim eğitimi ile başlıyor.

Diğer yenilikler arasında, zarifi live internet radyosu ve Zarifi organizasyon adı altında düğün davet ve catering hizmetleri de yer alıyor.

Ayrıntılı bilgi için www.zarifi.com.tr yi ziyaret etmeniz yeterli.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Zarifi restaurant

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz