Zarifi, sezona yeniliklerle dolu başladı…

İşletmeciliğini İlker Tandoğan’ın üstlendiği Zarifi, yeni sunum ve hizmet anlayışı ile sezona başladı. Modern meyhane konseptini eğlencesiyle bütünleştiren mekan, bu sene pek çok yeniliğe de merhaba diyor. Suzan Kardeş, Şebnem Sönmez ve Yasemin Göksu’dan ‘’Pazartesi Şarkıları’’, Salı akşamı Rebertiko’dan sirtaki ve %100 Greek Müziğin ustası Yani Kordomenidis, Çarşambaları hüzünlü roman havalarından oynak roman havalarına Suzan Kardeş ile başlayan hafta, cuma ve cumartesi Zarifi’ye özel remiksleri ve yepyeni repertuarıyla DJ İlker Tandoğan ile devam ediyor…

20 Kasım 2013 11:25
Zarifi, sezona yeniliklerle dolu başladı…
13 yıl önce bir ilke imza atarak yepyeni bir eğlence konsepti yaratan Zarifi, artık vazgeçilmez hale gelen DJ İlker Tandoğan’ın müzikleri, zenne, oryantal ve davul şovuna bu yıl yenilikler de ekliyor.

Eğlence mekanı olmanın yanı sıra meyhane konseptini benimsemekten vazgeçmeyen Zarifi’nin en önem verdiği alanların başında ise yemekleri ve menüsü geliyor. Şef İbrahim Çelik’ in hazırladığı bu sene yenilenen menüde; Taze Kuşkonmaza Sarılı Somon, Taze Kekik Aromalı Ahtapot Bacağı, Sarımsaklı Kuzu Budu Filetosu gibi lezzetlerin yanı sıra, Zarifi klasikleri Pırasa Köftesi, Kalamar Dolma ve Topik de yer alıyor. Ayrıca sezonun yeni uygulaması ‘Chef Table’ şefin masasına konuk olmak ve menüden bağımsız şefin seçim ve özel sunumuyla değişik lezzetler tadmak da mümkün…

Hafta içi canlı müzik performanslarında;

Her Pazartesi Suzan Kardeş, Şebnem Sönmez ve Yasemin Göksu’dan yepyeni bir kabare ‘’Pazartesi Şarkıları’’
Her Salı Yani Kordomenidis’den Greek eğlencesi...

Her Çarşamba hüzünlü Balkan şarkılarından, oynak Roman havalarına uzanan repertuarı ile Suzan Kardeş ile eğlence ve müzik bir arada olacak.

Haftasonu Zarifi klasiği Dj İlker Tandoğan’ın özel remixlerden oluşan müzik ziyafetinin yanı sıra, davul, darbuka, balkanik orkestra, sirtaki, roman, tütsü, zenne ve oryantal showlarıyla süslenerek devam edecek.

Sezon yeniliklerinden olan atölye ‘Workshop’ çalışmaları kapsamında ise ilk olarak;
• Şef İbrahim Çelik yönetiminde Türk mutfağı,
• İlker Tandoğan yönetiminde dee jay’lik,
• Üstat Suat Berkay yönetiminde darbuka ritim eğitimi var.

Zarifi’nin sürprizleri arasında ‘Zarifi Live İnternet Radyosu’ ve ‘Zarifi Organizasyon’ adı altında düğün davet ve catering hizmetleri de yer alıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Zarifi restaurant

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz