Yüksel Balık, Tarabya şubesine görkemli bir açılış!

Uzun bir bekleyişin ardından, Yeşilköy’den sonra Tarabya’da yeni şubesini açan Yüksel Balık; bu akşam Gül ve Kenan Erçetingöz ev sahipliğinde muhteşem bir açılış partisi gerçekleştirecek. İşte detaylar…

21 Aralık 2017 12:44
Yüksel Balık, Tarabya şubesine görkemli bir açılış!
İstanbul’da bir balık efsanesi olan ve Yeşilköy’den tüm şehre lezzet saçan Yüksel Balık, nihayet Boğaz’a indi!

Çok küçük yaşlarda Sivas’tan İstanbul’a gelen ve bu işin her aşamasında yıllarca çok büyük emek veren Yüksel Karakış, bugünlerde balık konusunda İstanbul’un en iyi adreslerinin başında gösteriliyor. Türkiye ve dünyadan birçok ünlü ismi ağırlayan Karakış; kendi adını taşıyan restoranı ile büyük başarılar imza atmaya devam ediyor. Sektörde neredeyse imkansız gibi görünen bir başarıya imza atan Karakış; 50 metre arayla açtığı iki Yüksel Balık şubesinin ardından Tarabya şubesini de misafirlerinin hizmetine açtı. Uzun yıllardır Yeşilköy’de yakaladığı lezzet ve hizmet başarısının ardından, tüm gözler Yüksel Balık’ın Boğaz’a inmesini bekliyordu. Ve sonunda beklenen oldu!

Bu akşam Yüksel Balık, Tarabya şubesinde görkemli bir açılış gerçekleşiyor!

Geçtiğimiz ay kapılarını misafirlerine açan Yüksel Balık, Tarabya şubesinde bu akşam Gül ve Kenan Erçetingöz ev sahipliğinde muhteşem bir açılış partisi düzenlenecek. Cemiyet, sanat ve iş dünyasından tanınmış isimleri bir araya getirecek açılış partisinde aynı zamanda yeme-içme ve eğlence dünyasından da duayen isimler olacak. DJ Funky C’nin keyifli ritimleriyle eşlik edeceği geccede lezzet ve eğlence patlaması yaşanacak.

Gül ve Kenan Erçetingöz ev sahipliğinde gerçekleşecek açılış partisinde, konuklar hem Yüksel Balık’ın özel spesiyallerini deneyecek hem de özel sürprizlere tanıklık edecek. Boğaz’a yepyeni bir soluk katan Yüksel Balık, açılış partisiyle de uzun bir süre çok konuşulacak!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Yüksel Balık

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz