Yonca Lodi Frankie sahnesini coşturdu!

Yonca Lodi, "Dün, Bugün, Daima" Konseptli Şarkılardan Oluşan Özel Repertuarı İle İki Cuma Daha İstanbul Frankie Sahnesi'nde.

03 Mart 2016 14:24
Yonca Lodi Frankie sahnesini coşturdu!
Müzik dünyasının güçlü yorumcusu, tavrı ve tarzı ile her zaman farkını ortaya koyan Yonca Lodi, geçmişten günümüze unutulmaz
yerli ve yabancı şarkılardan oluşan repertuvarı ile cuma günleri İstanbul Nişantaşı Frankie sahnesinde fırtınalar estiriyor.

Frankie'de yoğun bir ilgi ile cumaların en kalabalık ve eğlenceli gecelerine imza atan Yonca Lodi, kendi hitlerinin yanı sıra geçmişten günümüze
gelen vazgeçilmez şarkılar ve sahneden izleyicisiyle kurduğu keyfili diyalogları ile kendisini izlemeye gelen müzikseverlere eşsiz bir gece yaşatıyor.

4 ve 11 Mart 2016 cuma gecelerinde de Frankie konserlerine devam edecek olan Yonca Lodi, aynı zamanda Nisan sonu çıkacak olan yeni şarkısı için de çalışmaya devam ediyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Yonca Lodi , Frankie

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz