Yıldızlı şeften lezzetin tarifi!

2 Michelin Yıldızı almış olan tecrübeli Şef Walter Eynard, The Galliard mutfağında harikalar yaratıyor!

24 Şubat 2015 09:09
Yıldızlı şeften lezzetin tarifi!
Icıf "Italian Culinary Institute For Foreıgners" aşçılık okulunda ders veren, 2006 yılında 2 adet Michelin Yıldızı almış olan tecrübeli Şef Walter Eynard, 23 - 25 Şubat 2015 tarihleri arasında İstanbul’da The Galiard Restaurant & Bar'da Şef Turgut Ay'ın konuğu oluyor.

2 tecrübeli şefin sizler için hazırlayacakları özel mönüleri tatmak isteyen herkes The Galliard’a uğramasını öneriyoruz..

THE GALLIARD ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız…


İşte İtalyan Şef Walter Eynard'ın, sizler için hazırladığı mönüler;Italyan Şef Walter Eynard ve ekibi The Galliard misafirlerini için kollarını sıvadı...


Akşam mönülerinin ön çalışmasına başlayan Walter, çalışma ortamının güzeliği ile ilgili övgüleri ile sizlere muhteşem tatlar hazırlıyor..

Mönüleri canlı canı görüp, tadına bakıp o muhteşem gecceyi sizlerde yaşamak istiyorsanız, The Galliard'a davetlisiniz.. Hem bol bol yemek, hem bol bol eğlenmek isteyen herkesin bu akşam ki adresi The Galliard olmalı...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: The Galliard

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz