Yıldız Tilbe: Tarkan kıskanmasa bari!

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe önceki gecce Sahne İstanbul’da sahneye çıktı. Gecce boyunca şarkılarına eşlik eden 500’ü aşkın kişiyle iyice keyiflenen Tilbe, giydiği kıyafetteki renk tercihini bir kez daha kırmızıdan yana kullandı. Ünlü sanatçı, yine iddialı kıyafet seçimiyle hayranlarının oldukça beğenisini topladı.

22 Mart 2014 13:57
Yıldız Tilbe: Tarkan kıskanmasa bari!
Sahne İstanbul’da yaptığı programlarda her hafta ilginç bir kostüm giyen Tilbe’yi dinleyen hayranları ‘Yıldız Tilbe adeta kendi modasını yaratıyor’ dediler…

Sevilen sanatçı, yeni albümünün Mayıs ayında çıkacağını, son hazırlıkların da bitmek üzerine olduğunu belirtti. Yıldız Tilbe şunları söyledi:

“YENİ ALBÜM MAYIS’TA ÇIKIYOR”

“Yeni albümde iki tanesi hariç bütün sözler besteler benim. Sadece Tarkan’ın ‘İşim Olmaz’ı’ ile Emir’in ‘Eline Düştüm’ü benim değil. ‘İşim Olmaz’ Tarkan’ınkinden güzel oldu, kıskanmasa bari!”

Ünlü şarkıcı önceki albümlerinde yer alan bestelerle birlikte, çok sevilen şarkıları da okuduğu gecede pop, arabesk ve halk müziğinin yanı sıra Türk sanat müziği eserleri de söyledi.

Yıldız Tilbe, BVS Group’a ait ‘Sahne İstanbul’da konuklara hem duygu sağanağı yaşattı hem de coşkuyla eğlendirip, hop oturup hop kaldırdı.

Sahne İstanbul’da eğlence sabahın erken saatlerine kadar devam etti.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Yıldız Tilbe , sahne istanbul , tarkan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz