Yıldız Tilbe Sahne İstanbul'da..

Dillerden düşmeyen şarkıları, duygulu sesi ve yorumuyla pop, arabesk ve halk müziğinde milyonların sevgisini kazanan Yıldız Tilbe kendisine koyduğu sahne yasağına sadece 10 gün dayanabildi.

13 Ocak 2014 16:25
Yıldız Tilbe Sahne İstanbul'da..
Twitter’da 10 gün önce sahneleri bıraktığını duyuran ünlü sanatçı, otoriteler tarafından Avrupa’nın en güzel gecce kulübü olarak gösterilen ‘Sahne İstanbul’dan gelen program teklifine ‘Hayır’ diyemedi.

Yıldız Tilbe, Twitter’dan şöyle yazmıştı:
"Kendimden hiç hoşlanmıyorum bugün. Dün ve ondan önceki birkaç gün, yarın da böyle gözüküyor buradan... Pazartesi değişir her şey inşallah bende. Sahneleri bırakmayı düşünmek zorundayım. Bir şeyi düşünmek güzel fakat düşünmek zorunda olmak zor gerçekten. Bana ne iş tavsiye edersiniz, ne yapmalıyım bundan sonra? yoruldum galiba çok... En azından deneyeceğim. Belki iyi gelir sahnesizlik…”

Hayranlarından gelen tepki üzerine bu açıklamadan birkaç gün sonra müziği bırakmadığını duyuran Tilbe, sahneyi bırakma kararıyla ilgili ise hiçbir yorumda bulunmamıştı.

Sahne İstanbul’da 17 Ocak Cuma akşamı yapacağı program için hazırlıklarına başlayan ünlü sanatçının o gecce için sürpriz bir repertuar üzerinde çalıştığı öğrenildi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: yıldız tilbe , sahne istanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz