Yılbaşında fasıl gecceleri!

Yılbaşı denildiği zaman gözler ilk olarak meyhanelere çevriliyor... Fasıl ve oryantal showlar Yılbaşı geccelerinin vazgeçilmezidir! Hala yeni yıl için bir programınız yoksa, işte sizler için yılbaşında gideceğiniz meyhaneler...

30 Aralık 2015 19:00
Yılbaşında fasıl gecceleri!
Ziyade Fasıl

Yeni yılı karşılamaya çok çok az kaldı! Yeni yılınızı ünlü şef ve gurme Özlem Mekik’in hazırladığı menü ile lezzetin doruklarına çıkın… Zeybek Dans gösterisi, Kızlar Korosu, Roman Show, Davul Show ve DJ perpormansıyla yeni yılı karşılayın!

">

Hasan Balıkçılar

Yeşilköy’de Yılbaşı heyecanı sardı her bir yanı! Efsane balıkçı Hasan Balıkçılar’ın lezzetli sunumu ve ambiyansı ile gönüllere taht kuran bu mekanda eğlenceye doyacaksınız. Canlı Fasıl eşliğinde eğlenceli ve unutulmaz bir gecceye hazır olun!
Şehir Meyhanesi

Bahçeşehir’in gözde mekanlarından biri olan Şehir Meyhanesi’nde Yılbaşı eğlencesini sakın kaçırmayın! Lezzetleri ve eğlencesiyle gönlünüzü ve midenizi fethedecek! Sabahın ilk ışıklarına kadar Fasıl ve oryantal ile 2016’yı karşılayın…


Efendim Fasıl

‘Hoşgeldiniz efendim…’ diye karşılandığınız bu mekanda eğlencenin zirvesine ulaşmaya hazır mısınız? Yeni yıl için lezzetli bir menü hazırlayan Efendim Fasıl’da eğlence dur durak bilmiyor! Mustafa Malat’ın sahne alacağı geccede 2016’yı neşeyle karşılayacaksınız!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Yılbaşı , eğlence , nereye gitsem

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz