Yılbaşı Hindileri Nezih Kebap ile evlerin sofralarında

Boğazın Anteplisi Nezih Kebap Yuvalama yılbaşında da lezzet elçiliğine devam ediyor. Nezih için Kandıra da yetiştirilen hindiler Nezih ile hem evlere giriyor hem boğaz da kurulan yılbaşı sofrasının baş davetlisi oluyor

17 Aralık 2013 10:23
Yılbaşı Hindileri Nezih Kebap ile evlerin sofralarında
Yılbaşı sofralarının baş davetlisi hindi, boğazın Anteplisi Nezih Kebap Yuvalama yorumuyla sunuluyor. Kandıra’ da özel olarak yetiştirilen hindilerle hazırlanan hindi dolması Nezih Kebap yorumuyla bu yılbaşında evlerin sofralarında yer alıyor. Ayrıca Nezih Kebap Yuvalamanın boğaza karşı kurduğu sofraların da baş davetlisi olarak sunuluyor. Ortalama 5 kg'lık hindiler karamelize edilmiş kestane ve ciğerli iç pilav ile dolduruluyor. Odun fırınında nar gibi kızardıktan sonra beybipatates ile sunularak yeni yıl sofrasında ki yerini alıyor.

Antep lezzetleri yılbaşı akşamını ziyafete dönüştürüyor

Nezih Kebap yuvalama yılbaşı akşamını yöresel lezzetleriylede ziyafete çeviriyor. Doğal ürünler ve geleneksel metotlara bağlı kalınarak hazırlanan 40 çeşit kebabın ve 100 çeşit yemeğin bulunduğu zengin menüsüyle misafirlerini yeni yıla girerken boğazın kenarında ağırlamaya hazır. Trakya’nınve Balıkesir’ in kıvırcığından hazırlanan etler kuyruk yağı olmaksızın lezzetli kebaplara ve Antep yemeklerine dönüşüyor.Yemeğin sonunda ise Antep’ in baklavası, katmeri, kadayıfı misafirlerde unutulmaz tatlar bırakırken yeşilin en güzeli hali Antep boz iç fıstık bu lezzete lezzet katıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: hindi , yılbaşı , nezih kebap

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz