Yeşiller için kurulmuş bir Şark Sofrası

Ataköy 5. kısımda, yaz aylarının da gelmesiyle birlikte yeşillikler arasına kurulan ziyafet: Ataköy Şark Sofrası.

06 Haziran 2015 14:22
Yeşiller için kurulmuş bir Şark Sofrası
Güneydoğu Anadolu Gaziantep mutfağının tüm güzelliklerinin bir arada sunulduğu, eşsiz ve leziz tatlardan oluşan, geniş ürün çeşitleriyle büyüleyen, her damak tadına hitap eden Ataköy Şark Sofrası; her anınıza lezzet katmaya devam ediyor!

Ataköy Şark Sofrası mutfağından bugünlerde hummalı bir çalışma var. Bütün ekip, lezzet dolu bir Ramazan'a hazırlık yapıyor. Bir taraftan iftara özel hazırlanan mönünün çalışmaları devam ederken, bir taraftan da mutfakta bazı yeniliklere gidilmeye hazırlanıyor.. Ramazan'ın ilk haftasında kısa bir tadilat dönemine girecek olan mutfak kısmı, Ramazan'ın ikinci haftası sizlerle tekrar buluşmaya hazırlanıyor.

İşte sizler için seçtiğimiz lezzetler..

Mükellef bir sofranın habercisi tam karşınızda, Ataköy Şark Sofrası'nda sizleri bekliyor. Hatay'dan özel olarak getirilen zeytin ile yapılan, lezzette kusursuz, sunumda iştah açıcı bir salata..

En yöreselinden Patlıcan Dolma..Ataköy Şark Sofrası'nda sizi yöresel tatların en iştah açıcıları bekliyor. Havaların güzelleşmesi ile birlikte açılan bahçesinde huzur dolu bir ziyafete hazır olun!

İçli Köfte

Haşhaşlı Kebap! Lezzetin son vuruşu ile tanışın. Lezzeti damaklardan silinmiyor, etkisinden kurtulamıyorsunuz..


Ataköy Şark Sofrası hakkında detaylı bilgi ve iletişim için tıklayın.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz