Yeşilköy'ün keyif noktası Hasan Balıkçılar

Yeşilköy'ün efsanesidir Hasan. Yıllarını bu işe vermiş, kendini lezzete adamış bir mekan. Yıllar sonra yenilendi, canlandı, lezzetlendi. Şimdi ise Yeşilköy Marina'nın vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Geccerestoran, sizler için Hasan Balıkçılar'da ufak bir lezzet turuna çıktı. İşte önerilerimiz..

08 Ekim 2015 12:25
Yeşilköy'ün keyif noktası Hasan Balıkçılar
Yarım asırlık bir balık klasiği..

Şehrin en iyi balıkçılarının bulunduğu Yeşilköy Marina'da, sektöre lezzet katan bir öneri karşınızda, Hasan Balıkçılar..

Denize, balıklara, unutulmaz akşamlara adanmış 50 yıl..

Türkiye'nin dünya çapında tanınmış balık restoranı Hasan Balıkçılar, yıllardır cebinde biriktirdiklerini yenilenen vizyonuyla geleceğe taşıyor.. 1965 yılında, Yeşilköy'de bir balık tezgahında başlayan hikayesi, konuklarının desteği, doğanın cömertliği ve güzel İstanbul'un verdiği ilhamla bugünlere geldi.

Yenilenen yüzüyle aramıza dönen Hasan Balıkçılar, sezona lezzet dolu bir giriş yaptı. Yeni mezeleri, yaratıcı sunum ve enfes lezzetle birleştirmişler. Mutfak ekibinde iddialı transferlere imza atan mekan, yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı.

Sizler için denedik..

Keyfin olmazsa olmazı: Lakerda


Tüm yeşillikleriyle, yepyeni mezeleriyle, taze lezzetleriyle Hasan Balıkçılar'ın keyif sofralarına davetlisiniz!


Harika yorumuyla Levrek Marin karşınızda..


Tadı damağınızda kalacak: Ahtapot


Hasan Balıkçılar'ın özel spesiyali: Jumbo Sarma


Hasan Balıkçılar hakkında detaylı bilgi ve iletişim için tıklayın.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz