Yerli ''Cafebus'' Ankara'da!

Ne ünlü bir cadde üzerinde ne de alışveriş merkezinde; bu kafe, bir otobüsün içerisinde. Başkent'te bir baba ve iki oğlu tarafından tasarlanan ve kendileri tarafından aile şirketi olarak adlandırılan “Cafebus” konsepti, görenleri kendisine hayran bıraktı.

06 Mart 2017 11:04
Yerli ''Cafebus'' Ankara'da!
Ankara'da bir baba ve iki oğlu kahve kültürünü farklı bir konsepte taşıdı. Otobüsü kafeye çevirip kahvelerini ''cafebus'' adını koydukları o otobüste satmaya başladılar. Onu aile şirketi yaptılar.Adına ise İngilizce kelimelerden oluşan ''Cafebus'' ismini verdiler.


Yerli bir proje olan otobüsün içinde kahve keyfine müşterilerin de desteği büyük. Hafta sonu tatillerinde şehrin gürültülü ve sıkıcı ortamından uzaklaşarak, Ankara’nın vazgeçilmez dinlenme ve spor alanlarından birisi olan Eymir’i tercih eden Başkentliler, dünya kahve çeşitlerinin sunulduğu ''Cafebus'' da kahvelerini yudumlarken bir yandan da yorgunluk atıyorlar.Her şey yolunda giderken karşılarına hiç hesaba katmadıkları detay çıktı. Seyyar ''Cafebus'' için belediye kapı numarası istedi. İş yerlerinin mobil olmasından dolayı yaşadıkları sıkıntıları dile getiren proje sahibi Fırat Erişti, ''Vergi levhamızı aldık ancak çalışma ruhsatında problem yaşıyoruz. Belediyeden kira ya da işgaliye bedelini karşılayarak bu projeyi sabit bir yerde devam ettirmek istiyoruz.'' dedi. Cafebus sahipleri şimdi bu sıkıntıyı aşmaya çalışıyor...

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: kafe , otobüs

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz