Yenilenen yüzüyle şehrin içinde benzersiz Ritz-Carlton Spa deneyimi

Ritz-Carlton, Istanbul’un içinde 1500 m2’lik alanda yer alan Ritz-Carlton, Spa dekoruyla yenilendi, sunulan bakım terapilerine ekstra uygulamalar ilave edildi

07 Eylül 2013 14:17
Yenilenen yüzüyle şehrin içinde benzersiz Ritz-Carlton Spa deneyimi
Açıldığı 2001yılından beri, kazandığı uluslararası ödüller ile yerli ve yabancı misafirlerine kusursuz Spa deneyimi yaşatan Ritz-Carlton Spa, 2 aylık yenilenme sürecini tamamlayıp yeniden hizmet vermeye başladı.
Yenilenme çalışmalarıyla birlikte iç mimarisi daha dinamik ve modern bir atmosfere kavuşan Spa alanında, günümüzün lüks segment cilt bakımı, zindelik kazandıran güzellik ürünleri ve ev kokuları üreten küresel markalarından PANPURİ kullanılmaya başlandı.


Spa içersindeki yenilikleri Ritz-Carlton Spa Direktörü Billur Özipek anlattı;

Özipek, “Öncelikle misafirlerimizi daha sofistike bir ortamda karşılamak üzere Spa’ya giriş bölgemizi yeniledik, Bayanlar dinlenme alanı yeni yüzüne kavuşurken, Hamam ritüelini daha da keyifli hale getirmek için Baylar bölümündeki dinlenme alanını genişletilip konforlu bir hale getirdik. Fitness Merkezimizin içine tam donanımlı bir Pilates stüdyosu ilave ettik. Profesyonel eğitmenler eşliğinde verilecek derslere otel misafirlerinin yanısıra dışarıdan gelen ziyaretçileri de kabul ediyoruz” dedi.


Ritz Carlton Spa’nın ayrıcalıklı dünyasında lüks ve keyif dolu saatler;

Billur Özipek ayrıca günlük olarak satın alınabilecek bakım paketlerinin özellikle bayanlar tarafından oldukça tercih edileceğini dile getirdi. Günlük pakete dahil olan hizmetler arasında Fitness Merkezi kullanımı, uzakdoğu gelenekleriyle hazırlanan Panpuri masaj veya cilt bakımları, kapalı havuz alanında sağlıklı öğle yemeği menüsü dahil. Günlük bakım paketleri sabah 10.00 ile 17.00 saatleri arasında geçerli olup, ister 2 kişi istenirse 4 kişilik gruplar halinde satın alınabilir diye belirtti.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Ritz-Carlton

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz