Yenilenen lezzetleriyle ve farklı mutfaklarıyla Fahham!

Eşsiz ve Değişik Bir Tat ''Somon Tempura'' Sadece Fahham'da !

10 Ağustos 2018 09:31
Yenilenen lezzetleriyle ve farklı mutfaklarıyla Fahham!
İstanbul Boğaz'ının en güzel ve en nezih mekanlarından olan ''Fahham Kuruçeşme'' yenilenen lezzetleriyle yine göz boyamayı başardı!

Fahham Kuruçeşme, misafirperver bir anlayışla ziyaretçilerine günden güne farklı lezzetler sunmayı hedefliyor ve bunları başarıyor.
Mekanın dekorasyonunun genellikle turkuaz olması boğaz'ın maviliğiyle beraber bizlere huzur verici bir yer haline dönüşüyor, ayrıca misafirlerinin kendini özel ve rahat hissedebileceği locaların bulunduğu Fahham Kuruçeşme’de, keyifli vakit geçirmeye olanak sağlayacak konforu yaratmayı hedefliyor.
Fahham Kuruçeşme'nin yemeklerinin güzel olmasının sırrı ve en önem verdikleri husus ''Bizde olan başkasında olmasın, başkasında olan bizde olmasın.'' sözüyle farklılıklar yaratmaya devam edecek gibi görünüyor.Nargilesi ile meşhur olan ''Fahham Kuruçeşme'' aslında bilinenin tam aksine yaptıkları her şey ile mükemmeller!
Yemekleri,tatlıları ve özellikle bunların mimarı olan Ali Chef...Çin'den yeni gelen Chef Ali, 1250 tv program'ında yemeklerini tanıtıp anlatan ve aynı zamanda Arap asıllı kökenden gelen Ali Chef, Arap mutfağına fazlasıyla hakim olması ile de farklılık yaratmaktadır.
Ali Chef, et sevmezken şimdi et ustası olmanın keyfini çıkarıyor.İlerleyen zamanlarda bizlere yeni mutfaklara ait kapılar açacaklarına ve yine şaşırtmayacaklarına hiç şüphemiz yok!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Fahham Kuruçeşme , Fahham

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz