Yeniköy’ün tatlısı Nanny’s

Gana’dan İstanbul’a uzanan bir öyküsü var Nanny’s Coffee’nin. Adını 800’e yakın kahve sömürgesi kölesini özgürlüğüne kavuşturmaya çalışmış, daha sonra kahve kraliçesi olarak anılmış Nanny’den alıyor.

13 Nisan 2018 12:08
Yeniköy’ün tatlısı Nanny’s
“Kahve özgürlüğü” teması öne çıkarılan Nanny’s Coffee’nin dekorasyonu da, samimi, sıcak ve çok şık. Duvarlarından birinde de Nanny bulunuyor. Nanny’s çok tatlı bir kafe, personeli de bir o kadar tatlı, güler yüzlü. Karşılanmanız kadar uğurlanmanız da aynı sıcalıklıkla yapılıyor.


Nanny’s de alman kekleri, klasik Türk usulü kekler, pastalar, kurabiyeler, ve daha fazlası var. Ama illa tatlı yemeniz gerekmiyor, kahveleri o kadar özel ki yalnızca kahve için de gelinebilir.


Ben Nanny’s de vişneli cheesecake ve espresso tercih ettim. Kahveleri o kadar güzel ki, canım ne zaman kahve çekse kendimi Nanny’s de bulunuyorum. Bana o kadar pozitif bir enerji veriyor ki Nanny’s, girip de çıkmak istemiyorum.


Berru Kahyaoğlu
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Nanny's Coffee

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz