Yeni yılın mutlu anları Akmerkez’de!

Akmerkez, yılbaşı heyecanına özel olarak hazırladığı alanda, yeni yılın neşesini taşıyan sürprizlerle misafirlerini bekliyor!

29 Aralık 2015 16:32
Yeni yılın mutlu anları Akmerkez’de!
Şehrin kalbindeki konumu ile yeni yıl coşkusunun da merkezi olan Akmerkez, 2016’ya girmeden önce misafirleri için sürprizler hazırladı. Yeni yıl haftası boyunca Akmerkez’e gelenler, yılbaşı için özel olarak hazırlanan dekorlarla karşılaşıyor. Hem çocukların, hem büyüklerin ilgisini çeken özel yeni yıl alanında, misafirler yeni yılın mutlu anlarının ilk karelerini Akmerkez’de oluşturuyor!

SEVDİKLERİNİZE EN MUTLU ANLARINIZI HEDİYE EDİN!

Yılbaşı coşkusu, etkinlik alanında misafirleri bekleyen özel yeni yıl dekorları ve Mirror Booth’ta çekilebilen eğlenceli fotoğraflarla devam ediyor. Noel Baba, etkinlikte çektirilecek tüm fotoğraflardan oluşan 2016 Mutlu Anlar hediye albümünü hediye ediyor. Dileyen misafirler kendi yılbaşı süslerini ve hediye paketlerini tasarlayabiliyor. Sevdiklerine daha interaktif bir hediye göndermek isteyenler ise yeni yıl fonlarında video çekip #akmerkezlemutlubiryil etiketi ile paylaşma fırsatı yakalıyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Akmerkez , yeni yıl

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz