Yeni yıl ziyadesiyle yine Ziyade Fasıl'da

Yeni yılı karşılamaya sayılı günler kala, hala kafanızda nereye gideceğiz sorusu varsa, yeni yılı İstanbul’un alternatifsiz fasıl mekanı Ziyade’de karşılayabilirsiniz. Dopdolu ve eşsiz eğlence programı ile birlikte ünlü şef ve gurme Özlem Mekik’in yılbaşı geccesine özel hazırladığı menü ile eğlence ve lezzetin doruklarına çıkabilirsiniz.

26 Aralık 2015 13:06
Yeni yıl ziyadesiyle yine Ziyade Fasıl'da
Yılbaşı geccesine özel eğlencesi ile Ziyade Fasıl‘da program yine dopdolu, 20.30 itibariyle misafirler solo kanun ve klarnet performansları ile karşılanacak, 21.00 itibariyle başlayan fasıl programı her zaman ki gibi en eğlenceli Türk Müziği şarkılarından oluşturulmuş repertuvarı ile saat 01.00’a kadar devam edecek. Fasıl aralarında geccenin ateşleyicisi birçok Show sahnelenecek. Zeybek Dans Gösterisi, Kızlar Korosu, Roman Shov, Davul Shov, ve Dj Performansları gibi birçok gösteri bu özel gecceye renk katacak. Saat 01.00 itibariyle Dj ile devam edecek olan program 03.00’a kadar sürecek.

Ziyade Fasıl’ın işletme ortaklarından Ünlü şef ve gurme Özlem MEKİK ‘in bu gecceye özel hazırladığı ve en özel reçetelerinden derlediği zengin menüsü ile Yılbaşı gecesinde Ziyade misafirlerinin damaklarında bir lezzet fırtınası yaratacak.


Açıldığı ilk günden beri İstanbul gecce hayatına yön veren, kaliteli hizmet anlayışı ve profesyonel ekibi, benzersiz konsepti ile, seçkin mekanlar arasında yer alan Ziyade Fasıl kendi kategorisinde aldığı sayısız ödül ve müşteri memnuniyeti ile yine eğlenmeyi bilenlerin klasiği olacak. Bu ayrıcalığı yaşamak istiyorsanız, acele edin.

Şimdiden mutlu yıllar...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz