Yazlık Biber Bar'da başladı!

Nişantaşı’nın en sevilen mekanlarından Biber Bar, yazlık mekanını yine Emre Ergani imzasıyla Bebek’te açtı. Bebek koyunda Poseidon’un üst katında yer alan yazlık Biber, muhteşem manzarasıyla baş döndürüyor.

25 Nisan 2013 17:51
Yazlık Biber Bar'da başladı!

Biber Bar Bebek , özellikle iş çıkışı, profesyonel yaşamın yoğun temposundan yorulan İstanbullulara yeni bir alternatif sunacak. Nişantaşı’ndaki Biber müdavimlerine hizmet vermeye devam ederken Biber Bebek yeni yerler keşfederken alıştığı kaliteden ödün vermek istemeyenlerin gözdesi olacak.

HEM TANIDIK HEM YEPYENİ

Biber Bar Bebek’ in menüsünü yine Biber’in executive şefi Kenan Baylan hazırlıyor. Kenan Baylan’ın Güney Amerika mutfağından esinlenerek yarattığı lezzetler Biber’in ruhunu renklendirirken, Nişantaşı Biber’in gelenekselleşmiş tapas ve fingerfood’ları yeni mekanda da sunulmaya devam edilecek. Şehrin en iyi barmenlerinin hazırladığı kokteyller ise yeni dünya trendlerini İstanbullularla buluşturacak.


MANZARAYA KARŞI KAHVALTI KEYFİ

Biber Bar’ın sürprizi ise misafirlerine çok özel bir kahvaltı keyfini de yaşatacak olması. İddialı kahve ve tatlı menüsü ise tek kelimeyle cezbedici. Nefes kesici bir manzaraya sahip olan mekan bağımlılık yaratacağa benziyor.

KENT KÜLTÜRÜNÜN YENİ DURAĞI ALIŞKANLIK YARATACAK

Özellikle İngiltere ve Amerika’da çok yaygın bir kültür olan iş çıkışı pub ve barlarıyla benzer bir hizmet anlayışına sahip olan Biber Bar, Chillout ve Downtempo müzik tarzıyla yoğun yaşam temposundan ve rutinden sıkılan şehirlileri ağırlıyor.

Biber Bar Bebek, Lounge tarzında hizmet verecek ve yaz boyu çeşitli sürpriz eventlere de ev sahipliği yapacak. Profil olarak iyi yemek, iyi içki iyi ambiyansa alışık üst düzey yöneticiler, kreatif ve sanatsal çevreler tarafından tercih edilen Biber Bar kapılarını her gün 10:00’da açıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Biber Bar Bebek , Emre Ergani

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz