Yazın keyfini Bleu Lounge & Grill’de çıkarın!

Bleu Lounge & Grill, yaz ayları boyunca Elektronik Müziğin başarılı bayan DJ’lerinden Serenay Şahin’ın müzik performanlarına ev sahipliği yapacak.

02 Temmuz 2013 10:50
Yazın keyfini Bleu Lounge & Grill’de çıkarın!
The Ritz-Carlton, İstanbul’un Boğaz manzaralı Teras Barı Bleu Lounge & Grill, yaz ayları boyunca Elektronik Müziğin başarılı bayan DJ’lerinden Serenay Şahin’ın müzik performanlarına ev sahipliği yapacak. Temmuz ayından itibaren Bleu Lounge & Grill’de performans sergilemeye başlayacak olan Serenay, yorumlarına günümüzün popüler parçalarını da ekleyerek Istanbullulara eğlenceli müzik dinleme fırsatı verecek.

Kariyeri boyunca, Deep House ve Tech House Setleri çeşitli radyolarda çalındı.Avrupa’nın ünlü DJ’leri ile birlikte birçok club ve etkinlikte aynı kabini paylaştı.2012 yılından ihtibaren de kendi şarkılarını yapmaktadır.

DJ Serenay Şahin hakkında

Serenay’ın müzik sevgisi ve tutkusu 13 yaşında akustik gitar dersleri alması ile başladı.DJ’lik kariyerine 2003 yılında Istanbul’da Üniversitesi’nde İşletme okurken, okul partilerinde çalarak başladı.Daha sonra Resident DJ olarak çalıştı ve devam eden süreçte Türkiye’de ve yurtdışında birçok parti ve organizasyonda DJ olarak yer aldı.

Günün 24 saat’i açık Bleu Lounge’da Eğlencenin Hızı Kesilmiyor!

Pazar ve Pazartesi günleri hariç haftanın 5 günü saat 21:30 -24.00 arası Bleu’de DJ Serenay ile eğlence devam ederken, gece boyunca da açık olacak mekanda gün boyunca sunulan gourmet yemeklerin keyfini çıkarabileceksiniz.

Daha fazla bilgi için: 0212 334 44 44 dahili 2306
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz