Yaşam Akademisi Mart ayında özel söyleşileri ile Akbatı’da

Akiş GYO A.Ş. markası olan“Yaşam Akademisi” Mart ayı programı kapsamında birbirinden ilginç konu ve uzman konuklarını Akbatı AVYM ziyaretçileriyle buluşturmaya devam ediyor.

05 Mart 2016 12:21
Yaşam Akademisi Mart ayında özel söyleşileri ile Akbatı’da
Yaşam Akademisi kapsamında her ay birbirinden farklı ve ilgi çekici konuları, uzman konukları eşliğinde ziyaretçileriyle bir araya getiren Akbatı AVYM,Perşembe günleri saat 14:00-16:00 saatleri arasında düzenlenecek Mart ayı etkinliklerine tüm ziyaretçilerini davet ediyor.


Yaşam Akademisi Mart ayı etkinlikleri kapsamında öne çıkan etkinliklerden biri 17 Mart’ta Pedagog Tansu Oskay’ın, pozitif psikoloji yaklaşımıyla ebeveynliğe farklı bir bakış getiren “Pozitif Ebeveynlik” konulu söyleşisi.

“Kanser İyileşir” kitabıyla geniş kitlelere ulaşan Uzman Dr. Elif Güveloğlu 24 Mart’taki “Mutfaktaki Kansersavarlar” söyleşisinde, bağışıklık sistemini güçlendiren özel formüllerini izleyicilerle paylaşacak.

Mart ayında Yaşam Akademisi’nin son konuğu olan Nihal Doğan ise “Doğadan Gelen Sağlık, Güzellik ve Rahatlık” konulu söyleşisinde, doğru beslenmenin püf noktalarını aktaracak.

Yaşam Akademisi Mart Ayı Programı

3 Mart 2016 - Söğüt Zengingönül - Kahkaha Yogası
10 Mart 2016 - Esra Gökçe -Pozitif Psikolojinin Hayatımızdaki Yaratım Gücü
17 Mart 2016 -Tansu Oskay- Pozitif Ebeveynlik
24 Mart 2016 - Elif Güveloğlu - Mutfaktaki Kansersavarlar
31 Mart 2016 – Nihal Doğan - Doğadan Gelen Sağlık
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: akbatı , yaşam akademisi

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz