Yağız İzgül Kanyon'da kitabını imzaladı!

Yağız İzgül "Hikayesi Tadında Yemekler" kitabını Kanyon'da lezzetseverler için imzaladı...

24 Kasım 2014 13:59
Yağız İzgül Kanyon'da kitabını imzaladı!
Silverline Ankastre 'nin Ünlü şef Yağız İzgül'ün moderatörlüğünde hazırladığı ve içerisinde tariflerin yanısıra İzgül'ün hayata dair yazdığı kısa hikayelerinin de yer aldığı kitap oldukça yoğun ilgi görüyor... Silverline Ankastre'nin İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezi'nde düzenlediği imza gününde hem Yağız İzgül hayranları hem de kitaba ulaşmak isteyenler soğuk havaya rağmen uzun kuyruklar oluşturdu... Sıcak sohbetlerin yer aldığı etkinlikte her yaştan insan İzgül ile tanışmak için sıraya girdi...

Silverline 20. yılında kullanıcısına özel bir hediye...

Şeflerin Düellosu yarışma programında yaptığı jüri üyeliği ile tanınan ünlü şef Yağız İzgül'ün moderatörlüğünde hazırlanan "Hikayesi Tadında Yemekler" , klasik bir yemek kitabından çok öte... Birebir uygulanabilir lezzetli tariflerin yanı sıra Yağız İzgül'ün mutfağa ve hayata dair yazdığı kısa hikayeler, kitabı sıradanlıktan çıkarıyor... Kırmızı etten, balığa, tavuktan, sebze yemeğine, ekmekten, makarnaya 50 özel tarifin yer aldığı kitapta önemli ipuçları ve tüyolar da yer alıyor... Mutfakta zaman geçirmekten hoşlanan Silverline kullanıcılarının keyifle okuyacağı ve içindeki tarifleri kolaylıkla deneyimleyeceği "Hikayesi Tadında Yemekler" kitabı , Kasım ayı sonuna kadar Silverline Ankastre'nin online satış mağazası www.silverlinemagaza.com üzerinden BO6212X01 fırın modelinden satın alan herkese hediye ediliyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kanyon , Yağız İzgül , kitap

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz