Wyndham Kalamış Marina ödüle doymuyor!

Geçtiğimiz yıl hizmete açılan ve kısa sürede Anadolu Yakası’nın gözde adresi haline gelen Wyndham Kalamış Marina, ödüllerine bir yenisini daha ekliyor. Geçen ay World Travel Awards’ta “Türkiye’nin En İyi İş Oteli” seçilen Wyndham Kalamış Marina’ya yeni ödül Las Vegas’tan geldi.

23 Eylül 2013 15:08
Wyndham Kalamış Marina ödüle doymuyor!
Uluslararası Wyndham Oteller Grubu’nun bu marka ile Türkiye’deki ilk yatırımı olan Wyndham Kalamış, ilk yılında prestijli ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Bu yıl Las Vegas’ta düzenlenen Wyndham Global Conference’ta Avrupa, Afrika ve Ortadoğu bölgelerindeki tüm grup otellerini eleyerek “Yılın Oteli” ödülüne layık görülen Wyndham Kalamış Marina başarısını Türkiye ve dünya çapında kanıtlamış oldu.

Ödülü, Wyndham Oteller Grubunun Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’dan sorumlu Başkan Yardımcısı Rui Barros’tan alan Wyndham Kalamış Marina Genel Müdürü Alper Can Bulcum “Geçen ay World Travel Awards’ta aldığımız ‘Türkiye’nin En İyi İş Oteli’ ödülünün ardından bu ay da ‘Yılın Oteli’ ödülüne layık görülmek bizi çok mutlu etti. Hedefimiz en önemli organizasyonlara ev sahipliği yapan, tüm dünya tarafından bilinen bir otel olmak. Buna inancımız tam. Herkese çok teşekkür ederiz” dedi.


Organizasyonların Yeni Adresi Wyndham Kalamış Marina

Misafirlerine sunduğu ayrıcalıklı konaklama ve yeme-içme hizmetlerinin ötesinde kongre ve toplantı salonları ile fark yaratan Wyndham Kalamış; açıldığından bu yana yerli ve yabancı profesyonellerin de tercihi oldu. Yüksek teknoloji ve ekipmanlarla donatılmış, modern ve şık çizgilerle tasarlanan 14 adet toplantı salonu, 300 ve 600 kişilik sütunsuz balo salonları ile önemli organizasyonlara da sahne olan Wyndham Kalamış, bu alandaki üstünlüğünü “Türkiye’nin En İyi İş Oteli” ödülünde en çok oyu alarak kanıtlamıştı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Wyndham Kalamış Marina

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz