World Class 2016 Türkiye birincisi Engin Yıldız Frankie Istanbul ekibine katıldı

Türkiye'de son yıllarda hızla gelişen turizm ve gastronomi sektörünün kalite çıtasını yükseltmek amacıyla düzenlenen önemli etkinlerden “World Class 2016”da Türkiye birincisi seçilen Engin Yıldız, 25-29 Eylül tarihleri arasında Miami’de gerçekleşecek dünya finalinde Türkiye’yi temsil edecek.

31 Ağustos 2016 12:11
World Class 2016 Türkiye birincisi Engin Yıldız Frankie Istanbul ekibine katıldı
Türkiye’nin en yaratıcı barmenini seçmek, kokteyl kültürüne kaliteli bir anlayış getirmeyi amaçlayan World Class yarışmasının 3.sü Ağustos ayında International Wine and Spirits Academy’de (IWSA) gerçekleşti.

İki gün boyunca süren zorlu beş etabın sonunda birincilik ödülünü kazanan Frankie İstanbul Bar Müdürü Engin Yıldız, Miami'de gerçekleşecek dünya finalinde Türkiye’yi temsil etmeye hak kazandı.


İyi müziği, iyi yemek ve iyi servis ile birleştiren, kurulduğu ilk günden bu yana yüksek hizmet kalitesiyle İstanbul’un en seçkin mekanlarından biri haline gelen Frankie İstanbul, Engin Yıldız’ın da ekibe eklenmesi ile yeni sezona hazır.


Engin Yıldız’ın farklı tatları buluşturan çok özel kokteyllerini denemek isteyenler haftanın 7 günü açık Frankie İstanbul'u ziyaret edebilir.

Frankie Istanbul hakkında detaylı bilgi ve iletişim için tıklayın.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz