WestMix Cafe & Restaurant

WestMix Cafe & Restaurant, zengin menu seçenekleri ve ödüllü şefinin yönetimindeki iddialı mutfağında; misafirlerine Türk damak tadının ünlü ve lezzetli seçimlerinin yanı sıra dünya mutfaklarından da seçkin örnekler sunuyor.

23 Temmuz 2013 12:17
WestMix Cafe & Restaurant
Avcılar’ ın ilk ve tek alışveriş ve yaşam merkezi Pelican Mall’ de yepyeni konsepti ve özgün mimarisiyle açılan WestMix Cafe & Restaurant kısa zamanda İstanbul’lu lezzet düşkünlerinin ilk durağı olmayı başarmış bile. Aslında bakarsanız kısa süredeki bu güzel başarı pekte şans eseri sayılmaz çünkü WestMix Cafe & Restaurant gerek geniş menüsü gerek dekorasyonu ile hem göze hem damak tatlarına hitap eden özel bir yer.

Pelican Mall'da geniş bir alana sahip olan WestMix Cafe & Restaurant püfür püfür esen büyük bahçesiyle de misafirlerine konfor ve lezzeti bir arada sunuyor. WestMix aslında adından da anlaşılacağı üzere bir çok farklılığı misafirlerine bir arada sunan bir mekan. Menüsü derseniz Dünya Mutfağı adına ne ararsanız bulabileceğiniz bir menü, hatta eksiği yok fazlası var denilebilir. Bahçesi deseniz kocaman ve aşırı konforlu hatta bahçesinde büyük bir barı bile mevcut varın bahçenin genişliğini siz düşünün.


WestMix Cafe & Restaurant'ın yemekleri kadar dekorasyonu da oldukça iddialı. İçerisi de dışarısı da özenli bir işçiliğin eseri. İçeride bulunan devasal plazma bir mekanda bulunbilecek en büyük televizyon olma özelliğini taşıyor. Ayrıca bu geniş ekran televizyonun bir küçük boyuttaki versiyonları bahçede oturanlar için dışarıya kurulmuş vaziyette. Özellikle maç zamanları WestMix büyük ekranlarında maç keyfi yapmak isteyenlerle dolup taşıyor. Büyük ekranları dışında WestMix'in dekorasyonu oldukça özgün ve konforlu, renklerin bir biriyle olan uyumundan tutunda aksesuar olarak kullanılan ufak detaylara kadar her şey mekana ayrı bir hava katıyor. Hatta WestMix'in alışveriş merkezine bakan tarafında duran eski bir motosiklet çoğu kişi tarafından fazlasıyla ilgi görüyor!


WestMix Cafe & Restaurant, zengin menü seçenekleri ve ödüllü şefinin yönetimindeki iddialı mutfağında; misafirlerine Türk damak tadının ünlü ve lezzetli seçimlerinin yanı sıra dünya mutfaklarından da seçkin örnekler sunuyor. WestMix'in menüsünde yok yok! Salatalar, pizzalar, makarnalar, hamburgerler ve ızgara çeşitleri bunların yanında noodle, mantı, çin böreği ya da çiğ börek kısacası ne ararsanız WestMix'in menüsünde bulabilirsiniz. Böyle zengin bir menüde seçim yapmak zor olmuyor mu derseniz WestMix bununda çaresini bulmuş. Adeta bir kitap formatında olan menüde tüm yemeklerin içerinde neler olduğu yazılı üstelik resimleri de hemen diğer sayfada yani hem görsel olarak hem yazılı olarak ne yiyeceğinizi biliyorsunuz. Bunu noktada şok olmak ya da siparişiniz dışında bir şeyle karşılamanız pek mümkün değil. Unutmadan şunu da belirtmekte fayda var WestMix'in misafirlerine hayır ya da bu bizde yok gibi cevapları da pek sevmiyor, bu yüzden menüde yer almasa da mutfaklarında döner bile bulunuyor.


Konumu itibariyle bira zşehre uzak gibi görülsede WestMix'in müdavimleri şimdiden çok fazla hatta Avcılar çevresinde şöyle bir cümle varmış "İş çıkışı WestMix'de buluşalım". WestMix gerek menüsüyle gerekse kaliteli hizmet anlayışıyla bulunduğu çevrenin kalbini fethetmiş durumda. Sizinde yolunuz Avcılar'dan geçiyorsa ya da değişik bir deneyim yaşamak istiyorsanız keyifli zaman geçirmeniz için WestMix doğru bir karar olur!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Westmix Cafe & Restaurant

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz