Watergarden'da Gaziantep lezzetleri tek çatı altında!

“Hayata Yepyeni Bir Tat” sloganı ve sıra dışı konsepti ile dünyada ilklere ev sahipliği yapan Watergarden İstanbul bünyesinde yer alan Nostalji Sokağı’nda Gaziantep’in en meşhur lezzetleri bir araya geldi.

05 Temmuz 2019 14:11
Watergarden'da Gaziantep lezzetleri tek çatı altında!
Geçtiğimiz gün Antebin İçi konseptinin tanıtımı için gerçekleşen davet renkli karelere ev sahipliği yaptı.

“Antebin İçi” konseptiyle hizmet veren sokakta Antep yöresinin meşhur lezzetleri bir arada sunuluyor. Şiveydiz, yuvalama, doğrama gibi yörenin en bilinen lezzetlerini sunan Şiveydiz Restoran, Antep kahvaltısının her çeşidini bulabileceğiniz Dülük Baba, künefenin en farklı hallerini tadabileceğiniz künefeci Mıstık Usta daha sokağa ilk girdiğiniz andan itibaren sizleri cezbedecek.


Gaziantep’in olmazsa olmazı katmerini sunan Katmerci Mamed Usta ve ciğeriyle ünlü Ciğerci Bedri Usta da yine Antep yöresinin lezzetlerini İstanbullular ile buluşturuyor. Lahmacun sevenler Gaziantep’in meşhur lahmacununu Alleben Lahmancun’da tadarken, kebap sevenlerin buluşma noktası ise Gavaklık Kebapçısı olacak. Yemek sonrası Koçak Baklava’dan günlük olarak gelecek olan baklavayı sadece yemekle kalmayacak, eve dönüşte satın alabileceksiniz.
Restoranların yanı sıra Tahmis kahve çeşitlerinin de tadılıp aynı zamanda satın alınabileceği Galaaltı Gahvesi enfes lezzetlerin üzerine misafirlere keyifli sohbetler vaat ediyor.

Antep’in yöresel yiyecek ve kıyafetlerinin, Antep’in el işçiliği ile üretilen bakır eşyalarının satın alınabileceği Almacı Pazarı’ndan yörenin en beğenilen lezzetlerini ve ezgilerini evlerinize taşıma imkanı bulabileceksiniz.
Gaziantep’e gidemeyenler için Gaziantep’in en meşhur lezzetlerini ayağınıza kadar getiren Watergarden İstanbul, bu eşsiz deneyim için sizleri Nostalji Sokağı içinde bulunan Antebin İçi’ne bekliyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: watergarden , avm , istanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz