Volkan Konak: Sütüm Size Helal Olsun!

Bu yılın ilk sahne programını gerçekleştiren Volkan Konak için hayranları Günay’ı kapılara kadar doldurdular.

07 Nisan 2014 11:09
Volkan Konak: Sütüm Size Helal Olsun!
Türkiye’nin en nezih eğlence mekanı ve tek gazinosu Günay Restaurant’ta önceki gecce ‘Kuzeyin Oğlu’ Volkan Konak fırtınası esti.

İstanbul’da uzun süredir sahneye çıkmayan Volkan Konak hayranlarının ısrarına dayanamadı ve sahne orucuna BVS Group’un amiral gemisi Günay’da son verdi.

Günay’da Volkan Konak’tan önce sahneye Yeliz çıktı. Türk Pop Müziği’nin sevilen ismi Yeliz, söylediği eski ve yeni şarkılarla dinleyicilerini adeta mest etti.


“BU AKŞAM BURADA DESTAN YAZILACAK”

Yeliz’den sonra alkışlar arasında sahneye çıkan Volkan Konak, ilk olarak ‘Yollar Bizimdir’ isimli şarkıyı seslendirdi. ‘Dostum, Dostum’ şarkısını ise yaklaşık 500 konuk ünlü şarkıcıyla birlikte söyledi. Volkan Konak, hayranlarının parçanın sadece nakarat kısmını değil, tamamını hep bir ağızdan ezbere söylemeleri üzerine şarkının bitiminde konuklara şöyle seslendi:


“Ha uşaklarım sütüm helal olsun size. Siz prova yapıp da mı geldiniz ? Belli çalışmışsınız; hepinizi tek tek tebrik ederim.”

Şarkı aralarında seyircileriyle sohbet eden, kimi zaman onları güldüren, kimi zaman ise anıları ve şiirleriyle hüzünlendiren Volkan Konak üçüncü şarkıdan sonra ise şunları söyledi:

“Bu akşam burada bir destan yazılacak. Çünkü bu akşam sanata ve müziği emek verenler, gönül verenler burada. Hiç kimse sizi buraya gelmeye mecbur etmedi. Sizler fedakarlık yapıp bizi onurlandırmak istediniz. Hoş geldiniz, şeref verdiniz. Kaptanınıza güvenin. Bankalarda işlem hatası olur, bizde olmaz. Biz şarkı söylerken hayatımızı ortaya koyarız. Sizler de bu hayatın içindesiniz.”

YAKIŞIKLI DEĞİLİM AMA KARİZMATİĞİM!

Sahnede sürekli seyircilerle diyalog halinde olan ünlü sanatçı; “Bizde her tür müzik var. Rock var, hicaz var, Karadeniz var. Tüm Türkiye’yi bölge bölge gezeceğiz birlikte” şeklinde konuştu.


Volkan Konak’ı dinlemeye gelen hayranlarının omdukça kalabalık bir koro halinde, her şarkıda sanatçıya eşlik etmesi üzerine ünlü şarkıcı orkestradaki arkadaşlarını şu sözlerle uyardı:

“Orkestra; bu asil insanlara layık olalım, nüanslı çalalım lütfen”

Orkestrasındaki müzisyenleri de dinleyicilerine tanıtan ve hepsinin kendisi gibi konservatuarlı olduğunu söyleyen Volkan Konak, müzisyenlere tek tek solo yaptırarak konuklara alkışlattı ve şunları söyledi:

Şarkı söyleyen, enstrüman çalan insan güzel insandır. Mesela ben yakışıklı değilim ama karizmatiğim. Müzisyenlere dikkatli bakın hepsi aydınlık yüzlüdür. Bilin ki müzisyenler nur yüzlü insanlardır.”
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Günay , Volkan Konak , Yeliz

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz