Volkan Konak Günay'da müziğe doyurdu!

Türkiye’nin en nezih eğlence mekanı ve tek gazinosu Günay Restaurant’ta geçtiğimiz gecce ‘Kuzeyin Oğlu’ Volkan Konak fırtınası esti.

04 Kasım 2014 09:46
Volkan Konak Günay'da müziğe doyurdu!
BVS Group’a ait Günay Restaurant’ta duygulu şarkılarla dinleyenleri hüzünlendiren, anlattığı fıkra ve hayat hikayeleriyle de neşelendiren Volkan Konak alkışlar arasında sahneye çıktı.

Sanatçı ilk olarak ‘Yollar Bizimdir’ isimli şarkıyı seslendirdi. Aşık Veysel’in ‘Dostum, Dostum’ türküsünde ise 500 konuk ünlü şarkıcıyla birlikte söyledi. Sanatçı, şarkı aralarında seyircileriyle sohbet etti, kimi zaman onları güldürdü, kimi zaman ise anıları ve şiirleriyle hüzünlendirdi.


Sahnede, hepsi usta birer müzisyen olan orkestrasını bir maestro titizliğiyle yöneten Volkan Konak, “Ben müzisyeni ayak sesinden tanırım. Bunların hepsi usta çocuklar. Böyle orkestra olursa bizler yükseliyoruz.” dedikten sonra Günay’ın şeflerine seslendi:

“Kapıları kapatın eğlence başlıyor, biz ne zaman istersek o zaman biter. Bu gecce dünya bizim etrafımızda dönecek. ‘Mimoza Çiçeği, ‘Sigaramın Dumanına Sarsam Seni’, ‘Yiğidim Aslanım’, ‘Yol Verin Dağlar’, ‘Maçka’da Buluşalım’, ‘Yarim’, ‘Sevenler Ağlarmış’ gibi sevilen eserleri peş peşe seslendiren ünlü sanatçı “Sevmek çok kutsal bir şey” dedikten sonra şöyle devam etti:


“Oturdum bir hesap yaptım. Yaptığım hesaba göre 30 yılbaşım kaldı. 30 yıl daha yaşayacağım. Seveceğim, sevileceğim ve gideceğim. Severek, sevilerek öleceğim. Sevmek, sevilmek gibi güzel ve anlamlı bir şey var mı? 500 sene yaşayan yok, sırası gelen gidecek. Herkese tavsiyem, sevin ve sevilin.”

Volkan Konak programının ikinci bölümünde, kendisini dinleyenler arasında bulunan Soner Olgun’u sahneye davet etti. Soner Olgun söylediği güzel parçalarla gecceye renk kattı ve büyük alkış aldı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Günay , Volkan Konak

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz