Volkan Konak 2 yıl aradan sonra Günay sahnesinde!

Günay’da son olarak 2012 yılının Nisan ayında program yapan Volkan Konak iki yıl aradan sonra bu Cumartesi yine aynı mekanda hayranlarıyla buluşacak.

01 Nisan 2014 15:24
Volkan Konak 2 yıl aradan sonra Günay sahnesinde!
Sahnede bazen, hüzünlü ve duygusal şarkılarıyla insanları hüzünlendiren, ardından anlattığı fıkralar ve hayat hikayeleriyle de kahkaha attırıp neşelendiren ‘Kuzeyin Oğlu’ Volkan Konak, 5 Nisan programı için yeni bir repartuar hazırlıyor.

İzleyicilerden gelen yoğun isteğe çok memnun olduğunu söyleyen Konak: “Cumartesi muhteşem bir gecce bizi bekliyor. Hayranlarım özlediklerini söylüyorlar. Bende onları çok özledim. 5 Nisan Cumartesi geccesi muhteşem bir program bizleri bekliyor.” diye konuştu.

Volkan Konak çok merak edilen sürekli dilinde olan ‘Aşkım, balım’ gibi kelimeleri neden kullandığını ise şu şekilde ifade ediyor; “Bu kelimelerle moral pompalamaya çalışıyorum. Amacım insanlara sevgiyi de hatırlatmak. Yoksa tümden unutacağız sevgiyi, aşkı. Ben sevgi adamıyım. Herkesi de birbirini sevmeye davet ediyorum.”
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: volkan konak , günay

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz