Vadistanbul Jolly Joker ünlü sanatçıları ağırlıyor!

İstanbul’un en beğenilen lezzet ve eğlence mekanlarını benzersiz bir doğa manzarasında buluşturan şehrin yeni yıldızı Vadistanbul AVM'de bulunan Jolly Joker birçok ünlü ismi ağırlamaya hazırlanıyor. İşte detaylar...

18 Ocak 2018 13:07
Vadistanbul Jolly Joker ünlü sanatçıları ağırlıyor!
Sevilen Şarkıcı Yaşar Vadistanbul AVM'de

Vadistanbul'da kapılarını açan Jolly Joker, 26 Ocak'ta ünlü müzisyen Yaşar'ı ağırlıyor. Sevilen şarkıcı unutulmaz bir gecce yaşatacak.

İstanbul’un en beğenilen lezzet ve eğlence mekanlarını benzersiz bir doğa manzarasında buluşturan şehrin yeni yıldızı Vadistanbul AVM'de bulunan Jolly Joker, sevilen şarkıcı Yaşar'ın konseriyle unutulmaz bir gecce yaşatacak. 26 Ocak Cuma günü saat 22.00'da gerçekleşecek konserde sanatçı, 90'lı yıllardan günümüze en sevilen şarkılarını hayranlarıyla hep bir ağızdan seslendirecek.


AVM'nin kapanışından sonra başlayacak olan konserler için biletler, biletix ve Vadistanbul’daki Jolly Joker satış noktalarından temin edilebilir.

Levent Yüksel Vadistanbul AVM'de Med-Cezir Yaşatacak!

Şehrin yeni yıldızı Vadistanbul AVM'de kapılarını açan Jolly Joker, sevilen sanatçı Levent Yüksel'i ağırlıyor. 27 Ocak'taki konserde sanatçının 'Med-Cezir'deki unutulmaz şarkılarıyla 90'lı yıllara giderken 'Hayatıma Dokunan Şarkılar'ı ile tam bir nostalji yaşanacak.

İstanbul’un en beğenilen lezzet ve eğlence mekanlarını benzersiz bir doğa manzarasında buluşturan şehrin yeni yıldızı Vadistanbul AVM'de bulunan Jolly Joker, Levent Yüksel'i hayranlarıyla buluşturuyor. Sanatçı seslendireceği eserlerle, Med-Cezir albümündeki unutulmaz şarkılarının hafızalara kazındığı 90'lı yıllara götürürken, 2017'de çıkarttığı son albüm 'Hayatıma Dokunan Şarkılar’la, tam bir nostalji yaşatacak.


İstanbul’a yepyeni bir nefes veren ve her mevsim yeşilin başka bir tonuyla misafirlerini karşılayan Vadistanbul AVM'de bulunan Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi'nde 27 Ocak Cumartesi günü saat: 22.00'da gerçekleşecek bu konser kaçmaz.

AVM'nin kapanışından sonra başlayacak olan konserler için biletler, biletix ve Vadistanbul’daki Jolly Joker satış noktalarından temin edilebilir.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz