Ünlülerin tercihi Akmerkez!

Başarılı şarkıcı Can Bonomo ve ünlü oyuncu Selma Ergeç alışveriş için en çok tercih AVM'lerden olan Akmerkez'de görüntülendi.

26 Ağustos 2017 11:00
Ünlülerin tercihi Akmerkez!
Türkiye’yi son katıldığı Eurovision şarkı yarışmasında temsil eden ünlü şarkıcı Can Bonomo’ya Akmerkez’de görüntülendi. Farklı giyim tarzı ile alışveriş merkezinde dikkatleri üzerine çeken Can Bonomo, hayranlarının hatıra fotoğrafı çektirme isteklerini kırmadı.

Ünlü oyuncu Selma Ergeç de alışveriş için Akmerkez’i tercih eden isimler arasında yer alıyor. Genç oyuncu, anne olup kızını kucağına aldıktan sonra dizi ve sinemaya ara verip sadece reklam filmlerinde rol alarak kendisini kızını büyütmeye adadı. Doğumdan sonra anne-çocuk ilişkisi ile çocukların beslenmesi ve gelişmesinin çok önemli olduğunu vurgulayan Ergeç, şanslı olduğunu, çünkü annesinin de sağlık uzmanı olmasından dolayı çok destek aldığını belirtti. Selma Hanım daha sonra alışveriş merkezinde birkaç mağazaya uğrayarak alışveriş yaptı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Akmerkez , ünlüler , sosyete , Serafina

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz