Ünlülerin tercihi Akmerkez!

Ünlüler bayram alışverişlerini Akmerkez'de yaptıktan sonra, Akmerkez'de bulunan Serafina'da yemek yiyerek mola verdiler.

23 Haziran 2017 11:53
Ünlülerin tercihi Akmerkez!
Esra Eron, Alya Aşık
Ünlü model ve sunucu Esra Eron’u kızı Alya Aşık ile Akmerkez’de görüntüledik. Okulların kapanmasının ardından tatil için hazırlıklarını tamamlamak üzere olan Esra Eron, kızı Alya’nın çok başarılı bir öğrenci olduğunu ve onunla gurur duyduğunu söylerken büyüdükçe annesi gibi güzelleşen ve boyu uzayan Alya dikkatimizden kaçmadı. Hem karne hediyesi hem de tatil öncesi birkaç eksik tamamlamak için alışveriş yapmaya geldiklerini belirten Eron, alışverişi sonrası Alya ile Serafina’da yemek yiyerek günü tamamladı.

Jale Sarar, Gözde Sarar Can
Sarar Giyim Kadın Grubu Başkanı başarılı iş kadını Gözde Sarar Can’a annesi Jale Sarar ile Akmerkez Serafina’dan çıkarken rastladık. Gözde Hanım, yorulsa da bir yandan yoğun iş temposu bir yandan da ikizleri Derin ve Mina ile ilgilenerek anneliğin tadını çıkarıyor. Hem kızını hem de torunlarını özleyip İstanbul’a ziyaret gelen Jale Hanım da kızı ve torunlarıyla birlikte Serafina’da yemek yiyip alışveriş merkezinde eğlenceli vakit geçirdi.

Özben Önal Gülkaya
İstanbul cemiyet hayatının tanınmış seçkin isimlerinden birisi olan Özben Önal Gülkaya da Akmerkez’de objektifimize yansıyan isimler arasında yer alıyor. Bilindiği gibi Özben Hanım, işletmeci eşi Tolga Gülkaya ile Antalya’da yaşıyor. Yıl içinde birkaç kez aile şirketindeki işleri için İstanbul’a gelen Özben Hanım, bu sefer hem Antalya’nın sıcağından bunalmış hem de annesi ve büyük kızını ziyarete gelmiş. Gün içinde biraz dolaşmak ve alışveriş yapmak için Akmerkez’e gelen Özben Hanım Serafina’da objektifimize yansıdı. Fotoğrafı çekilirken önce şaşıran ve sonrasında objektifimize öpücük atan Özben Hanım her zaman olduğu gibi yine oldukça enerji doluydu. En yakın arkadaşım dediği dostu ile birlikte yemek yiyip sohbet eden Gülkaya, daha sonra alışveriş merkezini turlamaya devam etti.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz