Ünlülerin her zamanki tercihi: Akmerkez!

İstanbul'un en çok tercih edilen alışveriş merkezi Akmerkez'de bu hafta kimler var? İşte detaylar...

14 Mart 2018 10:12
Ünlülerin her zamanki tercihi: Akmerkez!
Ünlü sanatçı İpek Acar Akmerkez’de görüntülendi. Merhum eşi pop müziğin önemli ismi Kayahan’ı ve şarkılarını yaşatan ve konserler veren İpek Acar alışveriş merkezindeki mağazaları gezdi. Bu yıl ikincisini gerçekleştireceği ve geleneksel hale getirmek istediği Kayahan Doğum Günü konserinin organizasyonu ile yoğun bir şekilde çalıştığını söyleyen İpek Acar, bu anlamlı günde sevenleriyle hep beraber olup saygı, sevgi ve özlemle Kayahan’ı anacaklarını söyledi.
Genç ve güzel oyuncu Gamze Topuz’a kızı Elis Naz Kantarcılar ile Akmerkez’deydi. Gamze Hanım kızı Elis Naz ile geldiği alışveriş merkezinde alt katta bulunan çocuk eğlence merkezinde oyunlar oynayarak keyifli vakit geçirdi.
Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’a akşam saatlerinde Akmerkez’de görüntülendi. Grandma adlı restorana yapımcı Kerem Çatay ile yeni bir proje üzerine toplantı yapmaya gelen Kıvanç Tatlıtuğ, mekan çıkışı kameralara yakalandı. Yapımcı Kerem Çatay ile yaptıkları toplantı hakkında sorulan sorulara ‘dizide olabilir, sinema filmi de’ diyerek kaçamak cevaplar veren Tatlıtuğ’un bıraktığı yeni bıyığıyla dikkatleri üzerine çekti.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz