Ünlüler Kartalkaya Kaya Palazzo'da kara doydu

Sömestr tatilinin son haftasında, ünlüler kar eğlencesinin tadını çocuklarıyla birlikte Kartalkaya Kaya Palazzo'da yaşadı.

06 Şubat 2017 11:46
Ünlüler Kartalkaya Kaya Palazzo'da kara doydu
Sömetr tatilini Kartalkaya Kaya Palazzo'da geçirenler arasında Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ile kızları Ela ve Zeynep de vardı. Uzun boylu olduğu için kayak yapmakta zorlandığını söyleyen Türkoğlu kayak yapan kızlarını izledi. Ünlü spor adamı, kızlarının da kendisi gibi sporcu olmasını çok istediğini söyledi.


Nusret başta olmak üzere yiyecek - içecek sektöründe çok sayıda işletmenin ortağı ve sahibi olan iş adamı Mithat Erdem de haftasonunu kızı Ela'ya ayırdı. Kızıyla birlikte kayak yapan Erdem, Ela'yla birlikte kayak yapmanın kendisine büyük zevk verdiğini ifade etti.

Şota geri döndü

Trabzonspor ve Türk futbolunda kalıcı izler bırakan ve şimdilerde İsrail macerasından yeni dönen Gürcü teknik direktör Şota Arveladze, eşi Tamara ile Kaya Palazzo'da kayak keyfi yaptı. Türkiye'nin ikinci vatanı olduğunu ifade eden Arveladze, yeniden Türkiye'de teknik direktörlük yapmaya sıcak baktığını dile getirdi. Gürcü çalıştırıcı, sakin olduğu için tercih ettiği Kartalkaya'nın pistlerini çok beğendiğini dile getirdi.


Kayaktan vazgeçmedi

Roman Mağazaları'nın sahibi Turgut Toplusoy'un eşi Suzan Toplusoy, çocukları Mehmet, Zehra ve üvey oğlu Ertuğrul Toplusoy ile Kaya Palazzo'da sömestr tatilinin son günlerini kayak yaparak değerlendirdi. İki yıl önce ayağını kayak yaparken kıran ve bir süre koltuk deyneğiyle dolaşmak zorunda kalan Toplusoy, buna rağmen kayak keyfinden vazgeçemediğini belirtti.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz