Ünlüler Akmerkez'i tercih etmekten kaçamıyor!

Etiler Akmerkez ünlü akımına uğramaya devam ediyor. Bakalım bu hafta kimler oradaydı?

14 Haziran 2017 10:46
Ünlüler Akmerkez'i tercih etmekten kaçamıyor!
Ünlü popçu Demet Akalın’ı Akmerkez’de görüntülendi. Demet Hanım kısa bir alışveriş turu attıktan sonra arkadaşlarıyla birlikte İtalyan restoranı Serafina’ya geçerek yemek yiyip sohbet etti. Mekan çıkışı valeye verdiği aracına doğru ilerlerken görüntülediğimiz Demet Hanım’ın keyfi oldukça yerindeydi. Geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşı Gülşen’in doğum gününe katılan ve 100 Bin TL’lik bir saat hediye eden Akalın’a, Gülşen de bu jest karşılığında 25 Bin TL’lik ünlü bir markanın çantası ve Hira’ya da bikini hediye etmişti. Konuyla ilgili çıkan haberleri sorduğumuzda ise “Sevdiğim ve değer verdiğim yakın arkadaşıma aldığım bir hediye. Doğum günü için aldım. O da sağ olsun jest yaparak Hira’ya ve bana hediye almış. Bundan daha doğal ne olabilir ki” dedikten sonra günlük programını aksatmak istemediği için el sallayarak ayrıldı.
***
Dice Kayek markasının yaratıcıları dünyaca ünlü modacı kardeşler Ayşe ve Ece Ege’ye Akmerkez’de rastladık. Ece Hanım klima çarpmasından dolayı üşüttüğünü ve eczaneden ilaç almaya geldiğini belirtti. İki kardeş daha sonra ünlü bir mücevher mağazasının vitrinlerini incelerken objektifimize yansıdı.
***
Gaziantep Belediyesi ve Gaziantep Spor Kulübü eski başkanı Celal Doğan’ı Akmerkez’de görüntüledik. Celal Bey her zaman olduğu gibi esprili ve güler yüzlü hali ile alışveriş merkezindeki pastanede arkadaşlarıyla hoş bir sohbet eşliğinde vakit geçirdi. Daha sonra kısa bir alışveriş turu atan Doğan, kapıda kendisini bekleyen şoförlü aracına binerek ayrıldı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz