Ünlüler Akmerkez'de görüntülendi.

Ünlü akımına uğrayan Akmerkez'de bu hafta da ünlüler neşeli zamanlar geçirip, alışverişlerini yaptı.

08 Haziran 2017 10:00
Ünlüler Akmerkez'de görüntülendi.
Çağla Şikel, Emre, Kuzey - Uzay Altuğ
Emre Altuğ’nun eski eşi Çağla Şıkel, oğulları Kuzey ve Uzay Altuğ ile Akmerkez’de görüntülendi. Emre Bey, günü birlikte keyifle geçirdiği oğullarını, anneleri Çağla Şikel’e teslim etmek için Akmerkez’e geldiklerini söyledi. Çağla Hanım’dan önce gelen Emre Bey çocukların alışveriş merkezinin etkinlik alanına kurulan küp havuzunda oynama isteklerini kırmadı. Daha sonra yanlarına gelen Çağla Hanım da, Kuzey ve Uzay’ın eğlencesine ortak olup birlikte küp havuzunda atlayıp zıpladı. Terleyip eğlenceye son veren Şıkel ve oğulları, ardından oyuncak mağazasından alışveriş yaptılar.
Ece Erken
Sunucu Ece Erken de Akmerkez’den alışveriş yapan ünlü isimler arasında yer alıyor. Güzel sunucu hayatımın merkezi dediği oğlu Eymen’in hızla büyüdüğünü ve onun için bir çocuk mağazasına gelerek kıyafet alışverişi yaptığını söyledi. Eymen’in yaşına uygun kıyafetler seçmek için satış elemanlarından destek alan Ece Hanım, daha sonra aynı mağazanın kadın bölümüne geçerek eli kolu poşet dolu olarak mağazadan ayrıldı.
Zehra Çilingiroğlu
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu’nun kızı Zehra Çilingir’e Akmerkez’de rastladık. Okulunu değiştirmeye karar veren ve önümüzdeki eğitim yılında yeni okulunda mimarlık okumaya başlayacak olan Zehra şimdilerde sosyal hayatın en aktif ünlü gençlerinin başında geliyor. Bir arkadaşıyla Serafina’da yemek yedikten sonra mağazaları gezen Çilingiroğlu, bir beyaz eşya mağazasından da kahve makinası aldı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz