Ünlüler Akmerkez'de!

Ünlüler alışveriş için yine Akmerkez'i tercih etti...

21 Ağustos 2017 13:40
Ünlüler Akmerkez'de!
Ünlü tiyatro ve dizi oyuncusu Melek Baykal Akmerkez’de görüntülendi. Uzun zamandır etrafta görünmeyen ve en son bir televizyon kanalında sabah programı sunan Melek Hanım, alışveriş merkezinde bir arkadaşıyla birlikte kısa bir alışveriş turu attı. Baykal daha sonra aracına giderken rastladığı aile dostu Mustafa Denizli ile birlikte ünlü İtalyan restoranı Serafina’da Türk kahvesi içip sohbet etti. Mekân çıkışı görüntülendiğini gören ünlü oyuncu kahkahayı patlatıp ‘Yakalandık’ dedikten sonra, her şeyin yolunda olduğunu ve keyfinin de gayet yerinde olduğunu söyledi.

Ünlü şarkıcı Rober Hatemo’ya Akmerkez’e girerken rastladık. Geçtiğimiz Nisan ayında çıkardığı “Giden Candan Gidiyor” adlı single çalışmasının yazlık versiyonuyla oldukça beğeni topladığını söyleyen ve sahne çalışmalarına ara vermeden devam eden Hatemo, spor sonrası geldiği alışveriş merkezinde hızlı adımlarla Serafina’ya girdi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Serafina , Akmerkez , Etiler , Ünlüler

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz