Ünlüler Akmerkez'de!

Yıllardır camianın vazgeçilmez alışveriş merkezi olan Etiler Akmerkez bu hafta da ünlülerin uğrak yeri olmaya devam ediyor.

19 Ağustos 2017 15:48
Ünlüler Akmerkez'de!
Türkiye’nin tescilli güzellerinden Arzum Onan Akmerkez’de görüntülendi. Uzun süredir etrafta görünmeyen Arzum Hanım, giyim ve kozmetik mağazalarını gezerek alışveriş yaparken her zaman olduğu gibi mütevazı tavrı ve gülüşü ile objektiflere poz verdi. Eşi Mehmet Aslantuğ ve oğlu Can ile gözlerden uzak sade bir yaşam sürdüren Arzum Hanım tek başına geldiği alışveriş merkezinde keyifli saatler geçirdi.


Türk Halk Müziğinin en güçlü yorumcularından biri olan Zara da Akmerkez’e gelen ünlü isimler arasında yer alıyor. Zara, alışveriş merkezinin popüler mekanlarından birinde eski Türk sinemasının usta ve güzel oyuncularından Sevda Ferdağ ile sohbet edip kahve içtikten sonra objektiflere yakalandı. Pembe elbisesini yine aynı tonlardaki çantası ile tamamlayarak oldukça şık görünen Zara, Sevda Hanım’ı yolcu ettikten sonra hem kızı hem de kendisi için alışveriş yapmaya devam etti.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Akmerkez , Etiler

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz